MEKLĒT

Produkti


Bioloģiski aktīvi uztura bagātinātāji: 

Classic Hit

Direct Hit

Junior Hit

Bio-In - 5. paaudzes simbiotiķu (probiotikas+ prebiotikas) programmas

Smart Food – Gudrā pārtika:


Shakes – kokteiļi

Chocolight - šokolādes uztura bagātinātāji 


Biodrink- funkcionāls, veselību uzlabojošs dzēriens, kam piemīt bioloģiski aktīva uztura bagātinātāja īpašības.
 
Ārstnieciskie aksesuāri:


 
Ārstnieciskā kosmētika:


 
Neesi pārliecināta, kurš produkts no bagātīgā klāsta dos tev vislielāko veselības efektu?

Piedāvāju profesionālu tavu individuālo veselības vajadzību novērtējumu un Vision International People Group uztura bagātinātāju izmantošanai dzīves kvalitātes uzlabošanai.  


Ko par nepieciešamību lietot uztura bagātinātājus saka eksperti:

Ilmāra Vīna, bioloģijas zinātņu doktore, Latvijas Universitātes mikrobioloģijas un biotehnoloģijas institūta vadošā pētniece, Latvijas Medicīnas ķīmijas biedrības prezidente:

"Uztura bagātinātāju izmantošanai ir sena vēsture. Izturot laika pārbaudi, tie ir pierādījuši savu efektivitāti veselības saglabāšanai un uzturēšanai. Gan agresīvā vide, kurā dzīvojam, gan nemitīgi pieaugošais dzīves temps liek mūsu organismam darboties uz spēku izsīkuma robežas, tērējot savas rezerves organisma attīrīšanai no tam nepazīstamām vielām un pastiprinātai cīņai ar brīvajiem radikāļiem.Tomēr organisma vielmaiņas procesi var norisēt normāli tikai tad, ja visi nepieciešamie mikronutrienti (vitamīni, mikroelementi, aminoskābes un citas dabīgās bioloģiski aktīvas vielas) organismam tiek nodrošināti sabalansētā veidā, t.i., „pareizās” molekulas „pareizā” daudzumā.Uztura bagātinātāju izmantošanu varētu salīdzināt ar kvalitatīvas degvielas uzpildīšanu automobilī - ja jūs mīlat sevi, jūs taču nemēģināsiet braukt ar tukšu bāku vai liet tajā ūdeni no peļķes.

Salīdzinošie pētījumi par produktiem, kurus piedāvā dažādas kompānijas, no dzīvības procesu regulēšanas bioķīmijas viedokļa, uzskatāmi parāda, ka, dodot priekšroku kompānijas VISION INTERNATIONAL PEOPLE GROUP produkcijai, mēs esam izdarījuši pareizo izvēli.

Jaunā VISION DEM4 laboratorija operatīvi reaģē uz šodienas aktuālajām problēmām un, laižot tirgū jaunus, ekskluzīvus uztura bagātinātājus, ņem vērā jaunākās tendences zinātnē.
"

Latviešu izcelsmes Holivudas jaunības ārsts Dr.med. Kārlis Ullis savā grāmatā "Vienmēr 39: kā pagriezt atpakaļ bioloģisko pulksteni" raksta:
 
"Ir piedevas, kuras sasniedzot 35 gadu vecumu, katram būtu jāiekļauj savā pretnovecošanas režīmā. Uzskati to par pamatu savai individuālajai projekta mājai, kas aizsargās tevi no vecuma postījumiem.

Tās (piedevas) mums palīdzēs cīņā ar 4-iem vecuma pavadoņiem - diskomfortu, zālēm, invaliditāti un ārstiem.

Izdevumi ir atkarīgi no tā, kur tu piedevas iegādājies un vai tu vēlies iespējami labāko sastāvu (ar labāko absorbciju, dabiskus un bioloģiski aktīvus) vai parasto. Personīgi es gan nezinu, kā vēl labāk var ieguldīt līdzekļus".

Holivuda vienmēr izvēlas labāko - jo viņi zina jaunības un labas veselības nozīmi. Ko vēl piebilst -- izvēle ir tava.