MEKLĒT

Bio-In probiotiķu programma cilvēka mikrobioma atjaunošanai


Zinātniekiem jau sen ir zināms par baktēriju lomu cilvēka veselības saglabāšanai un ilgdzīvošanai. Tās ietilpst milzīgas mikroorganismu grupas sastāvā, iedaloties patogēnās (slimību veicinošās) un pozitīvi ietekmējošās organismu.

Katrs no baktēriju veidiem noteiktā veidā iedarbojas uz mūsu veselību, novecošanas procesu, imunitātes stiprināšanu vai vājināšanu, provocējot vai novēršot dažādu slimību rašanos.

Tā kā tādi faktori kā stress, negatīvas ekoloģiskas parādības un nepareizs uzturs veicina patogēno baktēriju attīstību.

Daudzi no mums cieš no disbakteriozes, kas ir sekas pozitīvo un negatīvo baktēriju balansa traucējumiem mūsu organismā. Balansa traucējumi par labu patogēnajai mikroflorai var novest pie daudzām slimībām un pat noturīga liekā svara.

Balansa izlīdzināšanai ir nepieciešams piesātināt savu organismu ar noderīgām baktērijām-probiotikām jeb probiotiķiem.

Kādas tās ir? Un kādā veidā tās ir labāk uzņemt?

Probiotiski produkti jau daudzus gadus tiek piedāvāti tirgū gan kā uztura bagātinātāji, gan pārtikas produkti, piemēram, jogurti.

Bet, kā rāda prakse, to efektivitāte nav pārāk augsta, jo baktērijas, kas atrodas it kā dzīvajās kultūrās, cilvēka organismā nav spējīgas izdzīvot un pavairoties.

Bio-In - jauna revolucionāra pieeja probiotiķiem. Jaunās paaudzes Bio-In ir unikāla probiotiku programma, kas:
  • atjauno ķermeni šūnu līmenī, normalizē vielmaiņu, 
  • nodrošina perfektu barības vielu piegādi šūnām, 
  • līdzsvaro cilvēka mikrobiomu*
  • izvada atliekvielas, kas rodas organisma bioķīmisko reakciju rezultātā. 
Bio-In – tā nav vienkārši piedeva uzturam vai funkcionāls uzturs, tā ir sistemātiska pieeja pilnīgai mikrofloras balansa atjaunošanai, dodot iespēju sasniegto rezultātu saglabāt uz ilgu laiku. 

Bio-In priekšrocības:

1. Kompleksa pieeja

Programma sastāv no vairākām stadijām, kuras viena otru uztur un pastiprina, tādā veidā izveidojot organismā labvēlīgu vidi noderīgo baktēriju augšanai un attīstībai:

1. Detoksikācija un attīrīšanās: zarnu trakts tiek attīrīts no kaitīgām vielām, sagatavots noderīgo baktēriju iemitināšanai un pavairošanai.
2. Iesēšana: noderīgās baktērijas iemitinās zarnu traktā.
3. Augšanas stimulācija: izveidoti visi nepieciešamie apstākļi no- derīgo baktēriju pavairošanai.

Šāda kompleksa pieeja dod iespēju Bio-In ne tikai atklāt un novērst simptomus, kas pavada bioloģiskā balansa traucējumus, bet arī tikt galā ar to rašanās cēloņiem.

2. Sinbiotiķi

Sinbiotiķi ir Bio-In pamatā. Tie sastāv no probiotiķiem un prebiotiķiem, kas darbojas sinerģiski. Prebiotiķi kalpo par ēdienu probiotiskajām kultūrām, dodot iespēju baktērijām zarnu traktā nostiprināties un vairoties. 

Bio-In satāvā ietilpst 14 probiotiķu kolonijas, kas ir zinātnieku atlasītas ilglaicīga labvēlīga efekta sasniegšanai. Turklāt ilgstošais probiotiķu saglabāšanas periods tiek sasniegts ar patentētas kriotehnoloģijas palīdzību, kas dod iespēju izdzīvot un vairoties līdz 90% no probiotiskajām kultūrām, atjaunojot cilvēka mikrobiomu*.

3. Personalizācija

Katra Bio-In programma ir vērsta uz personīgo vajadzību apmierināšanu tiem, kuri to uzņem. Jūs varat izvēlēties no plašas produktu daudzveidības tieši tos, kuri ir nepieciešami jūsu problēmu risināšanai – no orālās aizsardzības līdz alerģiju novēršanai, tostarp, ņemot vērā jūsu dzimumu.

Jūsu pareizā izvēle

Bio-In tiek piedāvāta trijos veidos:

Kāda programma ir piemērota tieši jums? 

Noklausies DEM4 laboratorijas zinātnieka Elmantas Pocevičus lekciju! Tajā zinātniski pamatots skaidrojums, ka palīdzēs izvēlēties. Audio lekcija šeit.

Protams, jūs vienmēr varat rakstīt man uz info@inesemillere.com 

* Cilvēka mikrobioms- cilvēka ekosistēma ir baktēriju un vīrusu kopums, kas dzīvo ciešā simbiozē ar cilvēku, faktiski lielā mērā veidojot mūs pašus. Izrādās, ka no desmit mūsu ķermeņa šūnām mums pašiem pieder tikai viena. Ekosistēmas traucējumi izraisa veselības traucējumus, imunitātes pavājināšanos un iekaisuma reakciju riska palielināšanos, mazina stresa noturību, paātrina novecošanos un veicina liekos kilogramu uzkrāšanos un padara diētu mokas neefektīvas.Vairāk šeit.