MEKLĒT

Vision SkinCare | sejas kopšanas kosmētiskais sūklis.


Vision SkinCare kosmētiskais sūklis ir jauns, inovatīvs produkts, ar kura palīdzību mēs varēsim ne tikai notīrīt seju, saglabāt sejas ādas normālu PH līmeni, mitrināt un sagatavot to kosmētikas uzklāšanai, bet arī notīrīt ādiņu maziem bērniem. Tiek piedāvāts trijās versijās, trim ādas tipiem: taukainai, jūtīgai un sausai.VISION Skincare sūklis taukainai ādai bagātināts ar bambusa ogles ekstraktu, visvairāk ir piemērots taukainas un problemātiskas ādas attīrīšanai un kopšanai. Palīdz kontrolēt atlikušo tauku atdalīšanos, attīra poras, novērš melnos punktiņus un netīrumus.

Bambusa ogli bieži dēvē par Āzijas «melno dimantu». Piemītot dabas dotajam antibakteriālajam un pretsēnīšu efektam, bambusa ogle satur aktivizētu oglekli un minerālus, kuri gadu simtiem tika izmantoti, lai absorbētu toksīnus, novērstu liekos taukus un cīnītos ar baktērijām.

Sastāvs: konjaka mannans (KGM), ūdens, celuloze, bambusa ogle.

VISION Skincare sūklis jūtīgai ādai radīts uz aloe vera ekstrakta bāzes, delikāti attīra, mitrina un nomierina pārāk jūtīgu ādu. Piemīt sadzīšanas efekts, nodrošina ādas barošanu, aizsargājot to no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes.

Aloe vera – unikāls augs, kurš dēļ savām ārstnieciskajām īpašībām tiek augsti vērtēts. No dabas augs ir bagāts ar vitamīniem, minerāliem, aminoskābēm un fermentiem. Šo vērtīgo vielu klātbūtne liecina par galvenajām aloe priekšrocībām: nomierina, novērš iekaisumus un kairinājumus, dziedina bojātu vai vējā appūstu ādu.

Sastāvs: konjaka mannans (KGM), ūdens, celuloze, aloins (aloe vera).

VISION Skincare sūklis sausai ādai uz batata bāzes baro ādu un atjauno tās lipīdu barjeru, uzlabo ādas spēju uzsūkt un noturēt mitrumu, paaugstina elastību un noturību, pastiprina aizsargfunkciju.

Batata ekstrakts ir bagāts dabas vitamīnu B1, В2 (riboflavīns), B6, В9 (folija skābe), C, antioksidantu, mikroelementu, aminoskābju un olbaltumvielu avots. 


Batats ir īpaši bagāts ar alantoīnu, kurš ādu aizsargā no pigmentācijas, piešķirot tai spīdumu un samazinot uz sejas tumšos riņķus un pigmentu plankumus.

Sastāvs: konjaka mannans (KGM), ūdens, celuloze, batata ekstrakts.

Sūkļu priekšrocības
  • Ražots 100% no augu šķiedrām
  • Nesatur toksīnus, krāsvielas, pārtikas piedevas, dažādus piemaisījumus un piesārņojumus
  • Izgatavots no augu izcelsmes komponentēm, nav testēts uz dzīvniekiem
  • Nav kaitīgs apkārtējai videi
  • 100% komponenšu bioloģiska sadalīšanās 


Lai iegādātos, apmeklē internetveikalu