MEKLĒT

Būtiski vitamīni un uztura bagātinātāji bērniem mācību gadu uzsākot.Septembris ir katram bērnam (un vecākam) nozīmīgs laiks. Neatkarīgi no tā, vai tiek atsāktas bērnu dārza vai skolas gaitas, mēs vēlamies nodrošināt vislabākos apstākļus bērnu pilnvērtīgai attīstībai un veselībai. 

Gan mazie bērnudārziņa vecuma bērni, gan skolēni līdz ar jaunā mācību gada sākumu patērē vairāk enerģijas un izjūt stresu, tāpēc pastiprināta uzmanība jāpievērš kā pilnvērtīgai atpūtai, fiziskām aktivitātēm, tā arī veselīgam uzturam.

Lai augošu organismu nodrošinātu ar visu nepieciešamo, kopā ar uzturu bērniem jāsaņem uzturvielas, vitamīni un mikroelementi. To attiecībai jābūt sabalansētai. 

Tomēr mūsdienu dzīvesveida dēļ tas bieži tā nav, tādējādi mūsu bērni ne vienmēr pilnā apjomā saņem normālai augšanai un attīstībai nepieciešamās vielas, kā rezultātā pakāpeniski sāk ciest normāla smadzeņu darbība, noskaņojuma regulācija un adaptācija stresa situācijām.

Ko darīt?  

Lai bērna uzturs būtu sabalansēts un pilnvērtīgs, tas jāpapildina ar dažādiem vitamīniem un minerālvielām, kas pietiekamā daudzumā nav sastopamas ikdienas pārtikā.

Ar kādiem uztura bagātinātājiem papildināt bērnu un pusaudžu uzturu?

Kompānija Vision piedāvā labāko mūsu bērnu fiziskajai un psiho-emocionālajai attīstībai – uztura bagātinātāju sēriju – Junior Hit. 

Iesaku sākt ar diviem katram bērnam un pusaudzim būtiskiem kompleksiem – Omega 3 taukskābēm un multivitamīnu-minerālvielu kompleksu. 

Omega-3 taukskābes ir neaizvietojamas jebkura bērna uzturā, tās lielā daudzumā atrodamas zivju eļļā. Neskaitāmi pētījumi pierādījuši ka šīs taukskābes ir neatsverams palīgs bērniem mācīšanās procesā — tās palīdz koncentrēties, attīsta kognitīvās spējas, piedalās organisma imunitātes procesos un stiprina imunitāti.

Labs palīgs aizņemta bērna imunitātes stiprināšanā būs arī multivitamīnu komplekss

Omega 3 neaizstājamās taukskābes - JUNIOR Be Smart

  • Ar neaizvietojamajām omega-3 taukskābēm bagātā zivju eļļa paaugstina organisma noturību pret infekcijām, veicina atmiņas uzlabošanos, uzmanības koncentrēšanos, stiprina redzi.
  • A (retinolam) un E vitamīniem piemīt antioksidantu iedarbība, tie labvēlīgi ietekmē redzi, ādas stāvokli, nepieciešami normālai nervu sistēmas funkcionēšanai.
  • D3 vitamīns piedalās fosfora un kalcija vielmaiņā.
Košļājamas kapsulas ar augļu un karameļu garšu.

Sastāvs (1 kapsulā): PMTS omega-3 410 mg, Vitamīns Е 1,5 mg, Vitamīns А 400 µg, Vitamīns D3 2,5 µg. 

Multivitamīnu-minerālu komplekss - JUNIOR Be Wise

  • Jods, kas nepieciešams vairogdziedzera normālai darbībai un hormonu sintēzei. Tas ietekmē bērna fizisko un psihisko attīstību.
  • B1, B6, PP vitamīni normalizē vielmaiņu, stiprina imunitāti.
  • D3 vitamīns piedalās fosfora un kalcija vielmaiņā.
  • Selēns, C, E vitamīni, beta karotīns kā spēcīgi antioksidanti pasargā bērna organismu no apkārtējās vides nelabvēlīgās iedarbības.
  • Ieteicams vitamīnu un joda deficīta riska novēršanai bērna organismā.
  • Stiprina nervu sistēmu.
  • Uzlabo smadzeņu darbību.
Košļājamas tabletes ar zemeņu garšu.

Sastāvs (1 kapsulā): magnija oksīds 45 mg, C vitamīns 30 mg, beta karotīns 1,5 mg, E vitamīns 3,4 mg, dzelzs fumarāts 3 mg, PP vitamīns 6 mg, cinka oksīds 2,3 mg, hroma hlorīds, B1 vitamīns 0,5 mg, B6 vitamīns 0,6 mg, D3 vitamīns1,5 µg, B2 vitamīns 0,6 mg, B12 vitamīns 0,5µg, vara karbonāts, B9 vitamīns100 µg, nātrija selenīts, kālija jodīds 21µg. 

Lai iegādātos SPIED ŠEIT

Ja vēlies iegādāties produktus ar atlaidi, ieskaties šeit.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu zvanīt dr. Inesei. Tel. 25137267