MEKLĒT

Vision Priviliģētais klients iepērkas ar atlaidi.


No 1.jūnija teikt, ka lietot kompānijas Vision kvalitatīvos un efektīvos produktus ir dārgi, nebūs pamatoti, jo no 1. jūnija tu vari saņemt priviliģētā klienta karti.

Kā kļūt par priviliģēto klientu?   

Uzzini kā aktivizēt un saņemt karti šeit: http://visionshop.me/activate

Protams, kā vienmēr, par jebkurām neskaidrībām jautā man, Inesei Millerei, tavai Vision konsultantei (raksti man uz info@inesemillere.com)

http://goo.gl/H0PSfN


Priviliģētā klienta priekšrocības.

Tas nozīmē, ka tev būs iespēja iegādāties kvalitatīvus, efektīvus un dabīgus produktus ar 20%, 30% vai 40% atlaidi saņemt bonusus par SAVIEM pirkumiem saņemt papildus bonusus par rekomendācijām.

Kā tas izskatīsies ?

Piemēram, iegādājoties produktus ar 20% atlaidi un rekomendējot Vision produktus citiem, kuri arī vēlas justies labāk, sakārtot savu veselību, atrisināt senas veselības problēmas utt.=> proti cilvēkiem, kuriem sava veselība ir liela vērtība, tu  saņemsi papildus atlaidi savā virtuālā konta, kas dos tev iespēju nākamajā reizē izvēlēties Vision produktus savām vajadzībām BEZMAKSAS.

Tev kā priviliģētam klientam ir dota pieeja ”on-line kabinetam”, kur tu varēsi izsekot gan savus pirkumus, gan arī redzēt visas savas rekomendācijas, gan uzkrātā bonusa lielumu.

Tas nozīmē, jo dāsnāk tu padalīsies ar informāciju par Vision produktiem un, protams, saviem veselības rezultātiem, jo lielāki bonusi būs uz tava virtualā konta, no kura tu varēsi PASŪTĪT PRODUKTUS sev un savai ģimenei. 

NETĒRĒJOT NAUDU, bet, IZMANTOJOT SAKRĀTOS BONUSUS.

Ļoti iespējams, ka arī tavi klienti ne tikai paši lietos Vision produkciju savai veselībai , bet gribēs rekomendēt tos  citiem cilvēkiem, TAD tavs statuss mainās un tu kļūsti par kompānijas partneri un saņem atlaidi jau 30% apmērā.

Kompānijas partneriem ir jau citas priekšrocības:
·        saņemt rekomendāciju bonusu
·        saņemt lojalitātes bonusu (5% no apgrozījuma)
·      saņemt naudas čeku par apgrozījumu tavā struktūrā, kas tiek izrēķināts pamatojoties uz kompānijas mārketinga plāna
·        iespēja piedalīties Auto programmā un saņemt no kompānijas auto 10 000 Eur vai 20 000 Eur vērtībā. 

Iespēju ir ļoti daudz - apmācības, ceļojumi, bonusi, par kuriem runājam gan semināros, gan on-line pasākumos.