MEKLĒT

CardioDrive - komplekss uztura bagātinātājs sirds un asinsvadu veselībai.


Sirds un asinsvadu sistēmas slimības ir galvenais cilvēku nāves cēlonis visā pasaulē. Tāpēc kompānija VISION laboratorijā DEM4, sadarbojoties ar profesoru Martinu Mideki (Martin Middecke) – vienu no Eiropas ievērojamākajiem kardioloģijas speciālistiem (noklausies viņa video lekciju zemāk), ir  izstrādājusi CardioDrive – inovatīvu uztura bagātinātāju sirds un asinsvadu veselībai, kas cīnās ar slimību rašanās cēloņiem.
FAKTI: 

Brīvie radikāļi ir sirds un asinsvadu novecošanas galvenie izraisītāji: 

CardioDrive darbojas kā spēcīgs antioksidants, kā rezultātā tiek neitralizēta brīvo radikāļu graujošā iedarbība un aktivizēta sirds un asinsvadu sistēmas aizsardzība.

Visbiežāk sastopamie sirds un asinsvadu sistēmas slimību riska faktori ir neveselīgs uzturs, nepietiekamas fiziskās aktivitātes, smēķēšana un pārmērīga alkohola lietošana

CardioDrive attīra organismu no sārņvielām, aizsargā aknas un apgādā organismu ar vitāli nepieciešamām vielām.

Ārstnieciskie preparāti parasti ir dārgi un var izraisīt dažādas blaknes: 

Atšķirībā no sintētiskajiem preparātiem CardioDrive nepiemīt nekāda blakusiedarbība.

Ik dienu lietojot preparātu sirdsdarbības atbalstīšanai, iespējams novērst dažādu sirds un asinsvadu sistēmas slimību rašanos un samazināt mirstību gandrīz 3 reizes

CardioDrive šķidrina asinis un uzlabo to cirkulāciju, kā arī optimizē sirds muskuļa darbību.

Sirds strādā 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. Tā veic vairāk kustību nekā jebkurš cits zināms mehānisms:


CardioDrive optimizē sirds muskuļa darbību, regulē sirds ritmu un pasargā sirds muskuli no bojājumiem.

Stresa ietekmē rodas asinsvadu spazmas, paaugstinās arteriālais asinsspiediens un sirds saraušanās biežums

CardioDrive normalizē arteriālo asinsspiedienu un novērš asinsvadu sieniņu iekaisumu, novēršot izplatītākos faktorus, kas veicina sirds un asinsvadu sistēmas slimību rašanos.CardioDrive – tā ir DIVKĀRŠA PALĪDZĪBA tavai sirdij un asinsvadiem


Divu dažādu veidu komponenti divās kapsulās nodrošina divkāršu iedarbību, ko nav iespējams panākt ar tikai vienas kapsulas palīdzību, un maksimāli uzlabo sirds veselību.

  • Viena kapsula satur cietas, ūdenī šķīstošas barības vielas.
  • Otrā kapsulā atrodas taukos šķīstošas sastāvdaļas – vitamīni, koenzīms Q10 un taukskābes omega 3.

Darbojoties kopā tie atbalsta pilnīgu sirds un asinsvadu sistēmas veselību.   

Pērc CardioDrive internetveikalā. SPIED ŠEIT>>>>

AKTĪVIE KOMPONENTI

Zaļā tēja ļoti lielā daudzumā satur vielas, kas aizkavē brīvo radikāļu veidošanos organismā, pasargājot šūnu membrānas no bojājumiem, novērš asinsvadu spazmas un mazina išēmiskās (koronārās) sirds slimības risku.

Vīnogu fitonutrients resveratrols pazemina arteriālo asinsspiedienu, padara asinsvadu sieniņas elastīgākas un izturīgākas.

Žeņšeņs darbojas kā adaptogēns, kas padara cilvēka organismu izturīgāku pret psiholoģisko un fizisko, kā arī nelabvēlīgu apkārtējās vides faktoru izraisīto stresu.

Ardžunas mizas regulāra lietošana stimulē sirdsdarbību un iedarbojas tonizējoši. Tā uzlabo asins plūsmu sirds dobumā, kas ir ļoti svarīgi sirds vājuma un mazspējas gadījumā.

Melno piparu ekstrakts pastiprina asins pieplūdi zarnu traktam un veicina uzturvielu uzsūkšanos, tādējādi palielinot to asimilēšanas līmeni, kā arī bioloģisko pieejamību..

Vilkābele ir efektīvs līdzeklis sirds un asinsvadu sistēmas un nervu sistēmas problēmu gadījumā. To izmanto kā kardiotonizējošu līdzekli. Vilkābeli iesaka lietot cilvēkiem, kuriem ir sirdsdarbības traucējumi, sirds vājums. Tā paplašina asinsvadus un uzlabo signālu pārraidīšanu neironu tīklā.

Krila eļļa satur noteiktas omega-3 taukskābes fosfolipīdu formā. Zinātniekiem ir pamats uzskatīt, ka omega-3 taukskābēm, kas piesaistītas jūras fosfolipīdiem, piemīt sevišķi labvēlīgas īpašības, jo fosfolipīdi paaugstina šo taukskābju līmeni un ir apvienoti ar astaksantīnu – spēcīgu antioksidantu, kura saturs krila eļļā ir 50 reižu lielāks nekā zivju eļļā. Tādējādi tiek novērsta nenoturīgo omega-3 taukskābju oksidēšanās, pirms tās nonāk audu šūnās. Fosfolipīdi ir dabīgas, neatņemamas šūnu sastāvdaļas, kas veido šūnu membrānu un iekšējās daļas struktūru. Krila eļļas sastāvā ietilpstošās eikozapentānskābe (EPS) un dokozaheksānskābe (DHS) palīdz samazināt sirds slimību risku, tām piemīt spēcīga pretiekaisuma iedarbība un spēja pasargāt no infarkta, insulta un sirds aritmijas

Linsēklu eļļa satur svarīgākās nepiesātinātās taukskābes un lielu daudzumu vitamīnu, piemēram B1, B2, C, E, А.

Koenzīms Q10 ir ārkārtīgi svarīgs šūnu dzīvības funkciju uzturēšanai. Tas ir katalizators, kas veicina enerģijas izstrādi. No enerģētiskās aktivitātes ir atkarīgs arī šūnu dzīves ilgums, un tas nozīmē, ka Q10 pagarina šūnu dzīvi. Tas ir neaizstājams elements asinsrites sistēmas funkcionēšanā un optimālas sirdsdarbības uzturēšanā. Palielinoties cilvēka vecuma, organisma dabīgās spējas izstrādāt koenzīmu Q10 samazinās, tādēļ ir nepieciešams kompensēt tā trūkumu ar bioloģiski aktīvo uztura bagātinātāju palīdzību.

Priekšrocības

Galvenās priekšrocības

    Normalizē arteriālo asinsspiedienu
    Šķidrina asinis un uzlabo to cirkulāciju
    Novērš asinsvadu sieniņu iekaisumu
    Uzlabo asins lipīdu saturu
    Optimizē sirds muskuļa darbību
    Regulē sirdsdarbības ritumu

Papildu priekšrocības

    Piemīt izteiktas antioksidanta īpašības
    Pazemināsies cukura līmenis asinīs
    Labvēlīgi, nomierinoši iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu
    Paātrina vielmaiņu
    Attīra organismu un aizsargā aknas
    Uzlabo gremošanu
    Stiprina imūnsistēmu


 Pērc CardioDrive internetveikalā. SPIED ŠEIT>>>>