MEKLĒT

Veido ķermeņa, prāta un gara labsajūtu | Brīvība No Finansu Stresa - PIEVIENOJIES!Patiesa un ilgstoša pārticība: Vision iespēja. 

Vai tu sapņo par savu biznesu? Strādāt sev ... strādājot no mājām ... būt pati sev boss ... nosakot savas darba stundas ... Tas izklausās lieliski. Bet izmaksas un darbs, kas nepieciešams, lai uzsāktu jaunu biznesu var būt nepārvarams šķērslis.  Pat jau labi darbojošos uzņēmumu īpašnieki ir notverti augsto izmaksu slazdā, tajā pašā laikā gaidot  uz klientiem.

Par laimi, ir labāks variants. Daudzi, lai  realizētu savus uzņēmējdarbības sapņus, ir pievērsušies tiešās pārdošanas biznesam. Tiešā pārdošana ir izplatīšanas metode ar kuru strādā Vision International People Group, un citas tīkla mārketinga kompānijas, kur produkti tiek pārdoti no cilvēka cilvēkam, prom no pastāvīgām mazumtirdzniecības vietām. Turpini lasīt, lai atklātu, kāpēc es darbojos tīkla mārketingā, kā arī, lai uzzinātu, par citādu – manu tīkla mārketinga modeli – „apzinātu tīkla mārketingu”.

Kas ir finansiālā brīvība?

Tas ir pietiekami daudz pasīvā vai reziduālā ienākuma (nauda, kas ienāk atkal un atkal no jauna, par darbu, kuru esi vienreiz paveikusi), lai segtu tavus ar dzīvošanu saistītos izdevumus. 

Tas ir laiks, nevis nauda, kas ir visvērtīgākais aktīvs. 

Un tie kam ir gan laika, gan un naudu pārpilnība ir cilvēki, kas vispilnīgāk bauda savu dzīvi; kam ir brīvība un iespējas un resursi, lai dotu sabiedrībai un pasaulei visvairāk.   

Ko tev nozīmē finansiālā brīvība? Varēt ar savu ļoti dārgo laiku darīt visu ko vēlies.

Finansiālā brīvība ir mana vērtība un mērķis, un lai mācītos visu par naudu un finansēm es lasīju Napoleona Hilla “ Domā un kļūsti bagāts”, Roberta Kiosaki un citu autoru grāmatas. Roberta Kiosaki grāmatāBagātais tētis, nabagais tētis es izlasīju, ka, ja mēs vēlamies  apgūt biznesu, kas atļauj mums pelnīt reziduālo ienākumu, mums vajadzētu piecus gadus sadarboties ar labu tīkla mārketinga kompāniju.  

Un Vision man likās perfekta biznesa iespēja: visaugstākās kvalitātes farmakoloģiska līmeņa bioloģiski aktīvi uztura bagātinātāji + viens no labākajiem mārketinga plāniem tīkla marketinga industrijā. Win-win. Es pati lietoju šos unikālos produktus no visas sirds iesaku tos visiem.

 

Kas ir Tīkla Marketings?

Es esmu ir ļoti lepna būt tīkla mārketinga nozarē. Bet, runāsim skaidru valodu, tīkla mārketinga nozarei laiku pa laikam ir slikta slava. Es kā wellness un veselīga dzīvesveida uzņēmēja esmu cieši apņēmusies mainīt to, kā šī nozare tiek redzēta (un praktizēta), jo es esmu tiešā viedā pieredzējusi to, cik pozitīvi tā var ietekmēt cilvēku dzīvi.
 
Te ir kā tas strādā: kompānija, nosauksim to par XYZ, Inc., izgatavo produktu – piemēram XYZ šampūnu. Tev ļoti patīk XYZ šampūns. Tu savus zīdainos, spožos matus nemazgā ne ar ko citu. Patiesībā, tu iesaki to katram, kam ir mati.   

Un šeit ir labākā daļa: XYZ maksā tev, lai tu par to runātu. Katru reizi, kad  kāds to pēc tava ieteikuma nopērk (internetviekalā, izmantojot savu tavu ID #) XYZ tev maksā komisijas procentus. 

Tu, izplatot informāciju par XYZ šampūnu, neizbēgami satiec citus cilvēkus, kuri arī to mīl, jo tas ir tik fantastisks produkts. Kad viņi to dara, viņi var kļūt par klientiem vai pievienoties XYZ šampūna vēstnieku/ sekotāju /lielo fanu komandai.  

Kad tu apmāci viņus gūt panākumus informācijas izplatīšanā, tu nopelni procentus arī no viņu rekomendācijām. (lieliska ziņa ir tā, ka tavas komandas vēstniekiem netiek samaksāts mazāk, tāpēc, ka arī tu gūsti labumu no viņu pūlēm. Jūs abi gūstat samaksu tādā pašā apmērā. Cik fantastiski vienlīdzīgāki tas ir, vai ne?) "

Mūsu gadījumā tas nebūs XYZ šampūns, bet visaugstākās kvalitātes veselības produkti, kādi vien atrodami.   

Es meklēju ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas pievienoties manai komandai un kopā veidot FINANSIĀLO BRĪVĪBU un īpašu dzīves kvalitāti.      

Es praktizēju jaunu tīkla mārketinga stilu, kuru reti, kur var atrast. Es to saucu „Apzinātais Tīkla Mārketings”.   

 

Te ir ko „Apzinātais Tīkla Mārketings” Tev nozīmē:

 

 • Saņemt atlīdzību par dalīšanos ar informāciju par produktiem un pakalpojumu, kuriem Tu tici,  tikai ar tiem cilvēkiem, kam ir patiesa nepieciešamība vai interese, par Taviem produktiem vai pakalpojumu.
 • Vadīt ienesīgu biznesu, kas pilnībā ir balstīts nodomā padarīt kāda cita dzīvi labāku.  
 • Veidot nozīmīgas, plaukstošas attiecības.  
 • Pārdefinēt pārdošanu kā servisu. 
 • Piedalīties vienīgajā tāda veida biznesa modelī, kurā kādam citam ir patiesa finansiāla interese Tavos finansiālajos panākumos; tādējādi  izveidojot vidi, kurā Tu esi patiesi atbalstīta, lai Tu sasniegtu savu augstāko potenciālu.     
 • Baudīt ilgtermiņa reziduālo ienākumu. 
 • Varēt atstāt veselības un bagātības mantojumu nākamajām paaudzēm. 
 • Izbaudīt uzvarēt-uzvarēt situāciju: Tu gūsti labumu no to cilvēku darba, kurus Tu apmāci, viņiem rezultātā nesaņemot mazāk.    
 • Būt daļai no vienīgā tāda tipa uzņēmējdarbības modeļa, kur Tavu ienākumu potenciālu nenosaka vecums, dzimums, izglītība, rase, iepriekšējā pieredzi utt. Vienalga kas tu esi: Galējā Robeža ir Debesis!
 • Veidot tādu biznesu, kurā Tavas pūles nosaka Tavu panākumu līmenii. 
 • Pelnīt apmācību procesa laikā: Tu pelni ienākumus, kamēr  mācies prasmes, kuras Tev nepieciešamas, lai gūtu panākumus jebkurā sfērā: publiskās uzstāšanās, pārdošanas, komunikācijas organizēšanas, laika plānošanas, ražīguma un mārketinga prasmes. 
 • Sadarbība sacensības vietā -  biznesa struktūra, kas veicina kopību, komandas darbu, un pārpilnības domāšanas veidu; Tava biznesu izaugsme ir ikviena bizness, un Tu būsi veiksmīga tikai tādā mērā, kādā Tu palīdzi citiem.  
 • Apmācīties pie panākumus guvušiem uzņēmējiem.
 • Dziļi un paliekoši ietekmēt cilvēku dzīves. 
 • Izmantot visētiskākās šobrīd eksistējošās biznesa struktūras ieguvumus. 

Vision bizness dod iespēju: 
 • Palīdzēt citiem—Tev patīk strādāt ar cilvēkiem? Palīdzi uzlabot cilvēku dzīves kvalitāti. 
 • Būt komandas daļai—strādā kopā virzoties pretim vienojošai vīzijai un mērķim. Satiec jaunus draugus un izveido draudzības mūža garumā.  
 • Būt pati savs Boss—elastīga un pašas veidota darba nedēļa. Tu nosaki savas darba stundas. Tu kontrolē savus panākumus. 
 • Strādāt mājās — Atkrīt nogurdinoši ikdienas braucieni uz un no darba; nav sastrēgumstundas drudža. Dzīvo un strādā, kur vien vēlies! Tavs bizness pārvietojas kopā ar Tevi. Vairāk laika ģimenei un citām Tev nozīmīgām lietām.  
 • Ceļot par BRĪVU 

 

Tiešā pārdošana ar Vision nozīmē:

 • Izcilu ienākumu potenciālu – Tev maksā to, ko tu esi vērta. Tu izlemt, cik daudz tu pelni.
 • Tūlītēji ienākumiPeļņu var gūt pirmajā mēnesī, ar reālu iespēju katru mēnesi pelnīt virs vidējo ienākumu līmeņa.   
 • Noturīgs, ilgtermiņa ienākums —Tu vari izveidot veiksmīgu ienākumus veidojot biznesu uz mūžu.   
 • Zemas sākuma izmaksas—Nav franšīzes izmaksu. Nav nepieciešams nomāt biroju vai pirkt dārgu aprīkojumu.
 • Nav darbinieku—Nav ar darbiniekiem saistītu problēmu un dokumentācijas. Tu izvēlies ar ko kopā strādāt.  
 • Brīvība—Tava dzīve ir atkarīga no Tava darba plāna un tavām prioritātēm. Strādā kad un cik daudz Tu vēlies, nepilnu vai pilnu laiku. 
Un visbeidzot Vision iespēja ir iespējama katram neatkarīgi no vecuma, dzimuma, izglītības vai darba pieredzes. Nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Plus – tiek nodrošinātas bezmaksas apmācības, kas atļauj Tev pelnīt apmācību laikā.


Esmu gatava veidot manu FINANSIĀLO BRĪVĪBU!
Pieraksti mani!

SPIED ŠEIT. Atvērsies elektroniskais līgums.*

 

Visus laukus aizpildi tikai ar latīņu burtiem (bez garumzīmēm un bez mīkstinājuma zīmēm).


Ailē Jūsu sponsora dati ieraksti  ECV-322794 (tas ir mans, Ineses Milleres kods)

Laipni lūgta!!!     

* Vēlies palīdzību reģistrējoties, vai par jebkuru citu tevi interesējošu jautājumu, raksti man uz info@inesemillere.com