MEKLĒT

D4X My UnitDose "gudrā pārtika" Vision|| jaunas garšas - spirulīna, manuka medus, asai ogas, mate


D4X “gudrā pārtika” jau ir daudzu Vision veselības produktu lietotāju iecienīta. 

Šobrīd D4X gammu papildinājuši jauni, inovatīvi un superveselīgi produkti. Sastāvā iekļauta spirulīna, manuka medus, asai ogas un mate tēja. 

Noskaties prezentāciju un uzzini vairāk. 

Ar ko D4X ir īpašs? 

D4X nav ne uztura bagātinātājs, ne zāles, bet "Gudrā Pārtika".

Ja parastam ēdienam, pat ja tas ir ļoti veselīgs, ir tikai fiziska ietekme uz organismu, "gudrinieks" D4X spēj ietekmēt smadzeņu darbību un koordinēt dažādas organisma funkcijas.  

Tas notiek tāpēc, ka D4X ir radīts izmantojot nanotehnoloģijas un tā daļiņas ir ļoti niecīgas - to izmērs ir aptuveni 100 nanometri. 

Rezultātā gudrās nano-daļiņas var iekļūt organisma "slēgtajās" teritorijās (piemēram, smadzenēs), un dot tām norādījumus. Smadzenes, savukārt, izpilda pavēles un sāk pareizi vadīt visu organismu (sadziedēt, kur nepieciešams; izvadīt toksīnus un šlakvielas; organisms atsākt strādāt ar pilnu jaudu) 

D4X – produkts-pretinde, kas aizsargā mūsu orgānus, īpaši tos, kuri visvairāk cieš no bojājumiem (piemēram, aknas un aizkuņģa dziedzeri, kas ļoti cieš no ikdienas neveselīgā uztura; plaušas no smēķēšanas, utt.) 

Ieguvumi no D4X. 

Regulāri lietojot tas:   

  • Aizsargā pret intoksikācijām un brīvajiem radikāļiem (novecošanās vaininiekiem).
  • Atjauno enerģiju.
  • Stiprina imūnsistēmu. 
  • Palīdz izvadīt sārņus un toksīnus, tādējādi palīdzot samazināt lieko svaru.  
  • Normalizē asinsriti.
  • Pazemina holesterīna līmeni.
  • Uzlabo "šūnu elpošanu" (pačukstēšu – uzlabojas arī sejas ādas izskats, tā burtiski staro).  
  • Produkts lieliski vairo prieka hormonu un uzlabo garastāvokli, dod ātru enerģijas (veselīgas enerģijas !!!) pieplūdumu, mazina stresa hormonu līmeni un palielina koncentrāciju. 

Un vai tas nav tas, ko mēs tik ļoti vēlamies?  

Kā lietot?

Ir bezgala dažādas iespējas, kā ‘gudrā pārtika’ palīdz padarīt mūsu ēdienkarti veselīgāku.

Lielisks veselīgām brokastīm vai kā veselīga uzkoda. Neaizstājams pirms uzstāšanās vai eksāmeniem.

Es to mēdzu pievienot savam brokastu zaļajam kokteilim.

Vēl cita – uzsāk dienu paciņas saturu pievienojot baltajam jogurtam vai Lakto. Pievienots baltajam jogurtam tas ir miljons reižu garšīgāks (nemaz nerunājot par veselības ieguvumiem) par ‘krāsainajiem” jogurtiem. Manas meitenes jau zina – es vienmēr saku uzmanīties ar tiem krāsainajiem, lasīt etiķetes: īpaši tie, kuri satur 0% tauku, satur ļoti lielu daudzumu cukuru (kaloriju) un, protams, krāsvielu.    

D4X vari pievienot kefīram, paniņām, sulai vai citam dzērienam vai pat ūdenim. Ja nekā nav pie rokas – vari to ’iespiest’ pa taisno mutē. Lielisks saldumu kāres apmierināšanai pēcpusdienās.

Tas ir ne tikai veselīgs, bet arī traki garšīgs:):) . Jo galu galā produktam, lai tas būtu veselīgs nav jābūt negaršīgam.  

Ieinteresēja? Par iegādi spied ŠEIT.