MEKLĒT

Tēja barojošām māmiņām| Tēja Vision Generation Y Mommy


Unikālā zāļu tēja „Vision Generation Y Mommy” apvieno tādus aktīvos komponentus, kā fenhelis, anīss, roiboss, hibisks, aveņu lapas, sierāboliņš un spirulīna, kas veicina laktācijas paaugstināšanos sievietēm barošanas periodā. 

Barojošas māmiņas, kam pievērst uzmanību?  

Barojošas māmiņas īpašu uzmanību pievērš sava uztura kvalitātei. Jo visā, kas ietilpst viņu uztura devā, viņas „dalās” ar savu mazuli. 

Pirmajos dzīves mēnešos mazulim visvairāk vajadzīgas rūpes un pareizs uzturs, kura ideāls variants ir krūts piens. Tas pasargā bērnu no slimībām, stiprina imunitāti, mazina alerģisku reakciju biežumu un pat uzlabo sociālo adaptāciju. 

Kas attiecas uz māmiņas veselību, tad barošana ar krūti palīdz mazināt pēcdzemdību depresijas risku. Lai krūts barošana būtu maksimāli derīga mazulim un komfortabla mātei, viņai jāsaņem pareizs, vitamīniem bagāts uzturs un jāievēro dzeršanas režīms. 

„Vecmāmiņu” līdzekļi, tādi kā tēja ar pienu, nav visiem piemēroti: tie nesatur nepieciešamās barības vielas vajadzīgajā daudzumā, un arī govs piens var būt stiprs alergēns individuālas nepanesamības gadījumā. 

Vision DEM4 Laboratory speciālisti ir radījuši zāļu tēju Generation Y Mоmmy, kas atbilst visām barojošu sieviešu vajadzībām un labvēlīgi ietekmē piena kvalitāti

Tēja:
  • Veicina krūts piena izstrādi sievietēm
  • Ir vitamīnu un minerālu avots
  • Uztur zarnu trakta mikrofloru
  • Nostiprina imunitāti
  • Palīdz noņemt nogurumu un pretoties stresam

Tējas sastāvā – septiņi augi, kuru dziednieciskās īpašības ir zināmas kopš seniem laikiem un mūsdienās apstiprinātas ar jaunāko zinātnisko metožu palīdzību: 

Fenhelis jau kopš Hipokrāta laikiem Vidusjūras zemēs fenheļa augļi tika uzskatīti par labāko „pārtikas piedevu” sievietēm, kuras baro ar krūti. Fenheļa augļiem piemīt nomierinoša, spazmolītiska, antibakteriāla un atklepojoša iedarbība.  Bez tam fenhelis veicina gremošanas uzlabošanos un palīdz šūnām „uzturēt” normālu svaru, neļaujot uzkrāties liekiem kilogramiem.

Anīsam piemīt pretiekaisuma, antiseptiskas, spazmolītiskas, anestezējošas īpašības un iedarbojas kā caureju veicinošs līdzeklis. Anīsa augļu paaugstina kuņģa un zarnu trakta sekretoro funkciju, mazina zarnu trakta gludās muskulatūras spazmas. Bet pats galvenais – paaugstina piena dziedzeru sekrēciju un stimulē dzemdes motoro funkciju.

Roiboss kopš sendienām tiek izmantots dzēriena pagatavošanai, kas palīdz noguruma, galvassāpju, sliktas dūšas, dedzināšanas gadījumā, piemīt antibakteriālas īpašības un stiprina imūno sistēmu. Roiboss ir bagāts ar dzelzi – tā lietošana var kļūt par labu anēmijas profilaksi. 

Aveņu lapas – bagātas ar kalciju, cinku, dzelzi, nātriju, jodu, vitamīnu B kompleksu, tai skaitā pantotēnskābi. 

Mikroaļģe spirulīna – tā ir īsta vērtīgu barības vielu kolekcija un viens no galvenajiem pilnībā dabīgu olbaltumvielu avotiem. Spirulīnā ir 18 aminoskābju veidi, tā bagāta ar vitamīniem un mikroelementiem.

Sierāboliņa
sēklām (Trigonella foenum-graecum) piemīt atjauninoša iedarbība. Trigonella labi atjauno spēkus, noņem iekaisumu.

Hibiska ziedi slaveni ar savu antiseptisko iedarbību, tie veicina aknu funkcijas uzlabošanos, normalizē arteriālo spiedienu. 

Zāļu tēja Generation Y Mommy piemērota ne tikai barojošām mātēm, tas ir praktiski universāls dzēriens

Generation Y Mоmmy papildus ieguvumi:

  • piešķir spēkus pēc smagas darba dienas,
  • palīdz atjaunoties atveseļošanās periodā,
  • veicina imunitātes paaugstināšanos un organisma nostiprināšanos,
  • veicina zarnu trakta mikrofloras normalizēšanos.


Lai iegādātos zvani man pa telefonu 25137267 vai raksti uz info@inesemillere.com


Generation Y Mommy tēja ir īpaša:


Tējas receptūru ir izstrādājuši Lietuvas kompānijas Švencioniu Vaistazoles zinātniski pētnieciskās laboratorijas speciālisti, kas kopš 1883.gada ražo zāļu tējas un rūpīgi sargā savas tradīcijas.

Tējas ražotne atrodas ekoloģiski tīrā Lietuvas rajonā Švenčioneliai, kurš atrodas blakus Augštaitijas nacionālajam parkam.

Fabrika Švenčioniu vaistažolės saņēmusi ekologinis žemės ūkis sertifikātuekoloģisko sertifikātu, kas garantē visu organiskās ražošanas, pārstrādes, transportēšanas, glabāšanas un utilizācijas prasību izpildi saskaņā ar Eiropas Savienības direktīvām – № 834/2007 un 889/2008.

Rūpnīcā, kurā tēja izgatavota skan klasiskā mūzika – tādas tējas pozitīva iedarbība ir garantētā :)