MEKLĒT

Ādas novecošanās cēloņi un risinājumi | Ādas fotonovecošanās | Nature Tan no Vision


Skaista, veselīgi starojoša un viegli iedegusi āda ir katras sievietes sapnis. Bet viss ir labi ar mēru: UV staru pārmērīgums veicina brīvo radikāļu veidošanos un uzkrāšanos un tam sekojošu priekšlaicīgu ādas novecošanos - fotonovecošanos.


Kāpēc mēs novecojam? Brīvie radikāļi un grumbas. 

Novecošanai, tajā skaitā ādas novecošanai ir daudz iemeslu, bet galvenais cēlonis izmaiņām šūnās un audos ir oksidatīvais stress -- bojājums, ko izraisa brīvie radikāļi.  

Brīvie radikāļi ir nestabilas skābekļa molekulas, kas sastāv tikai no viena elektrona, divu vietā. „ Vientuļais” elektrons meklē sev pāri, un kad to atrod, var tikt bojāta veselas šūnas normālā funkcija.

Brīvie radikāļi izraisa grumbu veidošanos, aktivējot enzīmu metalloproteināzi, kas sagrauj dermā esošo kolagēnu.

Nozīmīgs faktors, kas izraisa šo kaskādes reakciju ir – UV starojums (pat mazās devās).  

Fotonovecošanās.  

Ādas bojājumu, ko izraisa UV starojuma veicinātais brīvo radikāļu bojājums sauc fotonovecošanos.  

Atšķirībā no novecošanās, kas saistīta ar vecumu, ādas foto novecošanās procesam ir īpašs raksturs. Tas nav ģenētiski ieprogrammēts, paātrinātas un priekšlaicīgas novecošanās un bojātas ādas cēlonis ir ultravioletais starojums.  

Par iedegumu.

Lai sasniegtu perfektu iedegumu, mēs daudzas stundas pavadām dedzinošos saules staros vasarā un cenšamies saglabāt iegūto iedegumu solārijā ziemā. 

Lai cik skaists un vienmērīgs arī nebūtu tavs modernais iedegums, būtībā tā ir organisma aizsargreakcija uz saules starojumu. Spilgto staru iedarbībā ādā veidojas īpašs pigments melanīns.

Tas pasargā ādu no starojuma un oksidēšanās procesiem, neitralizējot šūnām bīstamos brīvos radikāļus.
UV starojums 90% gadījumos ir priekšlaicīgas ādas novecošanas iemesls. 
Fotonovecošanās ir kumulatīvs (uzkrājošs)  process, kā  rezultātā, dermā UV starojums izraisa kolagēna destrukciju agrāk nekā fizioloģiski tas notiktu ādai novecojot. 

Saules starojums bojā kolagēnās šķiedras un izraisa izmainīta elastīna uzkrāšanos, ļoti jaunā vecumā sievietēm veidojās pirmās krunciņas, kas ar laiku padziļinās un kļūst arvien saskatāmākas, izmainot ādas reljefu un līdzenumu. 

Ar šīm problēmām saskaras aizvien vairāk jaunu sieviešu.
Vairumā gadījumu  fotonovecošanās pazīmes sāk  parādīties jau 20 gadu vecumā.

Fotonovecošanās pazīmes:
  • „Vecuma” plankumi, jeb pigmentētas zonas uz ādas, ko izraisa palielināts pigmenta šūnu (melanocītu) daudzums epidermā UV starojuma rezultātā.
  • Ādā parādās dziļas krunkas.
  • Ādas dzeltenīga nokrāsa.
  • Sabiezēta āda.
  • Asins kapilāru parādīšanās uz ādas.
  • Ādas sausums un lobīšanās.

Kā aizsargāt ādu no kaitējuma un turpināt izbaudīt sauli.  

Mēs nespējam apstādināt fizioloģisku ādas novecošanos procesu, mēs varam novērst faktorus, kas paātrina ādas novecošanos - fotonovecošanos. 

Saule mums ir ļoti nepieciešama. Tā dāvā ne tikai skaistu iedegumu; tā dāvā organismam arī stipru imunitāti, normalizē vielmaiņu, nostiprina miegu un paaugstina apetīti. Saule aktivizē D vitamīna sintēzi ādā.

Tomēr atceries, ka UV stari veicina pastiprinātu brīvo radikāļu veidošanos.
Brīvie radikāļi ir novecošanās galvenie vaininieki.
Kā cīnīties ar brīviem radikāļiem un fotonovecošanos?

Īstu un ilglaicīgu aizsardzību organismam var nodrošināt tikai no iekšpuses, apgādājot to ar pietiekamu daudzumu antioksidantu. Šīs vielas ne tikai novērš fotonovecošanu, bet arī mazina saules apdegumu risku, palielina iedeguma noturību un mitrina ādu.  

Reāli risinājumi -- iekšējais saules aisargfaktors.

Lietoju un rekomendēju Nature Tan no Vision plašā dabīgo bioloģiski aktīvo uztura bagātinātāju klāsta.

Tas ir ne tikai nozīmīgs antioksidantu avots. Tam ir patiesi multifunkcionāla iedarbība. Pirmais, tas aizsargā pret fotonovecošanos.

http://client.visionshop.me/?from=ECV-3227947

Personīgi lietoju Nature Tan visu gadu. Te ir daži no iemesliem:
  • Satāvā esošie kurkuma un beta-karotīns vasarā veicina ilgstoša un noturīga iedegumu veidošanos un aizkavē saules apdeguma un apsārtuma veidošanos.
  • Bet ziemā, dzeltenais pigments, kas ir daļa no kurkuma - kurkumīns - dod veselīgu un mirdzošu ādu pat bez jebkāda iedeguma.
  • Nature Tan satur selēnu, kas ne tikai sinerģiski sadarbojas ar kapsulas sastāvā esošo E vitamīnu, veicinot tā antioksidanta aktivitāti, nostiprinot muskuļu audus, padarot ādu daudz tvirtāku, bet selēns arī ir nepiciešams smadzēnēm labam garastāvoklim. Īpaši nozīmīgi tām sievietēm, kuras dzīvo valstīs, kur ziemas laikā dienas īsas un kuras cieš no gaismas trūkuma un ar to saistītas depresijas un nomākta garastāvokļa.
  • Par ādas sausumu mēs bieži atceramies ne tikai pēc iedeguma, bet man tā paliek sausāka arī centrālapkures iespaidā. Ar šo ādas sausumu, ko izraisa UV starojums kaitīgā ietekme un gaisa sausums lieliski tiek galā kompleksā esošie sojas izoflavoni. Tie palīdz saglabāt ādas mitrumu un tiek palēnināta saistaudu kolagēna šķiedru degradācija dermā.
Lietošana:  

Nature Tan noderēs gan sauļošanās sezonā, gan ziemā slēpojot kalnos, gan tām, kuras sauļojas solārijos

Nature Tan – tā ir ādas aizsardzība no iešpuses, un manuprāt, par tā nepieciešamību vasarā, jautājumu nevar būt. Un tām sievietēm, kuras patiesi rūpējas par savu ādu Nature Tan ir nepieciešams visu cauru gadu.

Uzzini kā iegādāties šos un citus VISION International People Group produktus SPIED ŠEIT.

***
Radikālai ādas aizsadzībai un izskata uzlabošanai pievieno pretnovecošanās kosmētikas produktus.   


http://client.visionshop.me/?from=ECV-3227947
Kopā šie unikālie antioksidantu produkti atjaunos tevi gan no iekšpuses, gan ārpuses, sinerģiski pastiprinot viens otra iedarbību.