MEKLĒT

Viedokļi par Vision uztura bagātinātājiem


Aivars Visockis, četrkārtējs Eiropas čempions, trīskārtējs pasaules vicečempions kultūrismā:
 
Kad sāc lietot jaunus preparātus, vienmēr rodas zināmas bažas, kas saistītas ar dopinga kontroles veikšanu. Bet visu šo gadu laikā, kamēr es lietoju Vision uztura bagātinātājus, nekādas nepatikšanas man nav bijušas. Bez tam es esmu periodiski lietojis dažādu firmu vitamīnus un minerālelementu kompleksus, bet ar tiem nesasniedzu tik labu rezultātu, kā ar Vision produktiem.

Ilmāra Vīna, bioloģijas zinātņu doktore, Latvijas Universitātes Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas institūta vadošā pētniece, Latvijas Medicīnas ķīmijas biedrības prezidente: 

Uztura bagātinātāju izmantošanai ir sena vēsture. Izturot laika pārbaudi, tie ir pierādījuši savu efektivitāti veselības saglabāšanai un uzturēšanai. 

Gan agresīvā vide, kurā dzīvojam, gan nemitīgi pieaugošais dzīves temps liek mūsu organismam darboties uz spēku izsīkuma robežas, tērējot savas rezerves organisma attīrīšanai no tam nepazīstamām vielām un pastiprinātai cīņai ar brīvajiem radikāļiem. Tomēr organisma vielmaiņas procesi var norisēt normāli tikai tad, ja visi nepieciešamie mikronutrienti (vitamīni, mikroelementi, aminoskābes un citas dabīgās bioloģiski aktīvas vielas) organismam tiek nodrošināti sabalansētā veidā, t.i., "pareizās" molekulas "pareizā" daudzumā. 

Uztura bagātinātāju izmantošanu varētu salīdzināt ar kvalitatīvas degvielas uzpildīšanu automobilī - ja jūs mīlat sevi, jūs taču nemēģināsiet braukt ar tukšu bāku vai liet tajā ūdeni no peļķes. 

Salīdzinošie pētījumi par produktiem, kurus piedāvā dažādas kompānijas, no dzīvības procesu regulēšanas bioķīmijas viedokļa, uzskatāmi parāda, ka, dodot priekšroku kompānijas VISION INTERNATIONAL PEOPLE GROUP produkcijai, mēs esam izdarījuši pareizo izvēli. Jaunā VISION DEM4 laboratorija operatīvi reaģē uz šodienas aktuālajām problēmām un, laižot tirgū jaunus, ekskluzīvus uztura bagātinātājus, ņem vērā jaunākās tendences zinātnē.

Ozs Garsija (Oz Garcia), izcils amerikāņu dietologs: 

"Kompānija Vision patērētājiem piedāvātā lielisko Uztura Bagātinātāju līnija varētu būt ikvienas kompānijas, kura nodarbojas ar veselības veicināšanas jautājumiem, lepnums." 

Ozs Garsija ir Vision Group stratēģiskais partneris. Kompānijas Vision jaunie produkti tiek izstrādāti, ņemot vērā viņa rekomendācijas. 

Viņa grāmatas „Līdzsvars” (The Balance) un "Augstās veselības tehnoloģijas” (The Healthy HighTech Body) ir atkārtoti izdotas daudzās valodās, bet viņa klīnikā Ņujorkā vēršas tūkstošiem cilvēku, kuru vidū – Roberts de Niro, Vainona Raidere, Donna Kerana, Kims Ketrels. 

Par Oza uztura filozofiju jūs varējāt uzzināt no publikācijām Vogue, Self, Elle, Travel and Leisure, W, Allure, People Magazine, New York Magazine, The New York Times, and Sports Illustrated. Daudz reižu viņš ir parādījies amerikāņu TV programmās 20/20, 48 Hours, The View, and VH1 Rock Bodies, and a variety of news segments on ABC, NBC, CBS. 

Ozs Garsija ir starptautiskā fitnesa klubu tīkla Equinox Fitness Clubs, East Coast Alliance of Trainers, Nutrophy Inc, Life Extension Foundation galvenais konsultants.

Maikls Pauers, Edinburgas Universitātes profesors, Pasaules Veselības organizācijas eksperts

"Vision International People Group uztura bagātinātāji ir ļoti veselīgi neatkarīgi no tā, vai jūsu uzturs ir veselīgs, vai visdrīzāk to var dēvēt par neveselīgu."

2010.gadā tika noslēgts oficiāls sadarbības līgums starp kompāniju Vision un Pasaules Veselības organizāciju (PVO) - par pētījumiem cilvēka dzīves kvalitātes uzlabošanai. Šis ir vienīgais uzņēmums, ar kuru Pasaules Veselības organizācija ir noslēgusi šāda veida sadarbības līgumu.

Kompānija Vision International People Group realizē starptautisku projektu sadarbībā ar Pasaules Veselības organizāciju un KMZA Uztura zinātniskās pētniecības institūtu dzīves kvalitātes starpkultūru pētījuma ietvaros.

Vladimirs Dadali, akadēmiķis, Sanktpēterburgas I.I.Mečņikova akadēmijas Bioķīmijas katedras vadītājs, ķīmijas zinātņu doktors: 

"Vision ļoti atbildīgi izturas gan pret produkcijas kvalitāti, gan pret patērētāju izglītošanu. Ikdienā mēs pietiekami daudz neuzņemam virkni vielu, kas nepieciešamas mūsu organismam. Tie nav tikai vitamīni un minerālelementi, bet arī citas uzturvielas, kuras mūsu senči izmantojuši gadsimtiem ilgi. un bez kurām mūsu organisms nevar iztikt. Atsevišķu uzturvielu deficīta izraisītās veselības novirzes var būt iedzimstošas un tikt nodotas nākamām paaudzēm. Vision palīdz tam pretoties."

Viktors Tuteljans, KMZA uztura zinātņu institūta direktors, akadēmiķis: 

"Vision - vienīgā kompānija, kas sadarbojas ar Pasaules Veselības organizāciju dažādu kontinentu un valstu iedzīvotāju dzīves kvalitātes pētījumos. Gribu piebilst, ka partneru izvēlē šī organizācija ir loti stingra un izvēlīga.Cilvēka dzīves kvalitātes uzlabošanai Vision izmanto vismūsdienīgākās metodes, vismodernākās tehnoloģijas un arī plašas izglītības programmas. Produktu drošuma ziņā kompānijas Vision produkcija ir pelnījusi visaugstāko novērtējumu."
  • Uzzini vairāk par Vision produktiem, spied šeit.
  • Vēlies kļūt par Vison produktu pastāvīgo lietotāju, spied šeit.
  • Vēlies kļūt par Vison neatkarīgo konsultantu, spied šeit.