MEKLĒT

Profilakse – vienīgais pamats mūsu veselībai, saka Ilmāra Vīna.

Raksta autore: Bioloģijas zinātņu doktore,Latvijas Valsts universitātes bioloģijas un mikrobioloģijas institūta vadošā pētniece Ilmāra VĪNA.
 
Ilmāra Vīna
 „Cilvēka organisms - tā ir sarežģīta ķīmiska laboratorija, kurā nepārtraukti norisinās ķīmiskās vielmaiņas reakcijas. Ja tā noris pareizi - cilvēks ir vesels, bet, ja kaut kas nojūk, cilvēks saslimst.

Lai šīs reakcijas norisinātos bez traucējumiem, organismam ar ikdienas pārtiku jāuzņem dažādi mikroelementi, vitamīni un citas vielas, kurām jābūt stingri dabas noteiktās proporcijās. Kad kāda no vielām nav noteiktā daudzumā, vai tiek izjauktas proporcijas, ķīmisko reakciju gaita organismā mainās, kas arī izsauc slimības. Vielas savstarpēji iedarbojas un pastiprina viena otras aktivitāti. Lūk kādēļ tik svarīgi lietot vitamīnu un minerālu preparātus kompleksā.

Ar uztura bagātinātāju palīdzību novēršami tādi faktori kā nogurums un apātija, depresija un psihozes, samazinās negatīvā stresa ietekme, paaugstinās imunitāte, organisma spēja pretoties saaukstēšanās un infekcijas slimībām. 

Uztura bagātinātāji labvēlīgi ietekmē veselu kaulu, zobu, matu, ādas attīstību, nostiprina atmiņu, kalpo intelekta attīstībai. Uzlabojas organisma stāvoklis kopumā, parādās dzīves prieks. Tam visam ir zinātnisks pamats.


Bioloģiski aktīvi uztura bagātinātāji arvien vairāk un vairāk ienāk mūsu dzīvē. To lietošana ir tikpat neizbēgama kā jaunas tehnikas, kompjūteru, mūsdienīgu televizoru un jaunu komunikācijas līdzekļu izmantošana. Bez šīs jaunās pieejas uzturam mūsu nākotne nav iedomājama. Vajadzētu tikai iemācīties orientēties uztura bagātinātājos un pareizi tos pielietot.

Katram no tiem ir sava pamatfunkcija, kā arī dažas papildfunkcijas.

Piemērām, lai augtu vajadzīgs A vitamīns, normālai smadzeņu attīstībai un funkcionēšanai  B vitamīni, kā arī D vitamīns. Taču vitamīns D strādā tikai kompleksā, tam vajadzīgs C, K, E, B9 vitamīni.

Stresa un spriedzes noņemšanai nepieciešami B grupas vitamīni un magnijs, kas, savukārt, ātri izmantojas, jo vajadzīgi organismam ne tikai stresa gadījumos, bet arī slikta garastāvokļa novēršanai. Tāpēc dažādu valstu vadošie zinātnieki ir izstrādājuši uztura bagātinātājus bioloģiski aktīvu piedevu veidā, kas satur visus organisma attīstībai nepieciešamo vielu kompleksu. Tādās piedevās tiek ievērots ne tikai cilvēka vecums, bet arī klimatiskās zonas, kurās cilvēki dzīvo.

Izstādes Expo-2000 (Hannoverē) paviljonā "Veselības aizsardzība" jau 2000.gadā izskanēja Vispasaules veselības aizsardzības organizācijas galvenā tēze - "Profilakse - tā ir vienīgā pareizā un nepieciešamā pieeja mūsu veselībai uz šodienu".

Pagaidām nav mūsu spēkos strauji uzlabot apkārtējo vidi, samazināt piesārņojuma līmeni atmosfērā un likvidēt labvēlīgo augsni stresa situāciju veidošanās. Vienīgā izeja ir iemācīties stiprināt organismu, lai tas varētu tikt galā ar apkārtējās vides agresiju. Slimam organismam tas nav pa spēkam. Mūsu laikos var izdzīvot tikai stiprs organisms, ar augsti attīstītu intelektu. Tas nozīmē, ka mūsu uzdevums ir aizsargāt to ar profilaktisko līdzekļu palīdzību, pie kuriem pieskaitāmi bioloģiski aktīvie uztura bagātinātāji. Veidot tādu aizsardzību vajag arī mūsu bērniem. Tā ir viņu izdzīvošanas ķīla nākotnē.”

Kompānijas « Vision International People Group» uztura bagātinātāji ir dabīgu augu izejvielu augstas tehnoloģijas apstrādes produkti. To sastāvā līdz ar optimālu vitamīnu un minerālvielu kompleksu ir arī fitokomponenti. Šie komponenti ir labi zināmu ārstniecības augu bioloģiski aktīvas vielas.

Visi UB komponenti ir tikai un vienīgi dabīgas, augu izcelsmes, kas padara tos vērtīgus un aktīvus, bet UB sastāvs piemeklēts skrupulozi, precīzi un zinātniski pamatoti, lai radītu harmonisku, optimizētu cilvēka uzturu atkarībā no viņa individuālajām vajadzībām.

Vision uztura bagātinātāji un kosmētiskie līdzekļi tiek ražoti apstākļos, kas pilnībā atbilst GMP normām. GMP (Good Manufacturing Practice) normas - tie ir 1963.gadā ASV izstrādāti farmaceitiskās produkcijas izlaides noteikumi. Saskaņā ar tiem katram farmaceitisko preparātu ražotājam ir jānodrošina šādi apstākļi: izejmateriāla augsta kvalitāte, mūsdienu tehnoloģiju izmantošana, labi plānotu ēku un augstas tehnoloģijas iekārtu esamība, ražošanā nodarbinātā personāla augsta kvalifikācija.

Bez tam visiem Vision produktiem, pirms tie nonāk pie patērētāja, tiek veikti daudzkārtēji laboratorijas un klīniski izmēģinājumi. Turklāt tika paredzēta drošības garantija cilvēkam, kas tos lieto katru dienu ieteicamās devās. Kompānija regulāri nodod savu produkciju dažādām ārstniecības iestādēm, bērnu namiem un internātiem, tas uzliek papildu atbildību par produkcijas augstākās kvalitātes ievērošanu.

Visa kompānijas «Vision International People Group» produkcija atšķiras ar augstu komponentu sastāva optimalitāti un nemainīgi augstu kvalitāti. Kompānijas galvenais stratēģiskais partneris ir lielākais Eiropas farmaceitiskais koncerns ARKOPHARMA, kas kopā ar Vision Īrijā ir uzcēlis pašu fabriku Nutripharma

Arkopharma - pasaules līderis preparātu ražošanā uz ārstniecības augu bāzes. Šodien Arkopharma izstrādā, ražo un izplata plašu produktu gammu uz augu pamata gan Francijas iekšējam tirgum, gan arī daudzām citām pasaules valstīm.


Vēlies kļūt par pastāvīgu Vision veselības produktu lietotāju un saņemt atlaidi visiem produktiem? Ieskaties šeit>>>