MEKLĒT

No Grumbām Izglābs ...Koferments Q10 | Vitamīni pret Krunkām.

Nav noslēpums, ka lielākā daļa cilvēku zem 30 ir svētīti ar gludu ādu bez krunkām un grumbām. Tas, kas nav labi zināms, ka tā iemesls var būt koenzīms Q10 (koferments Q10, CoQ10, ubiquinon vai vitamīns Q). Ja tu neesi neko dzirdējusi par CoQ10 spēju cīnīties pat ar dziļām grumbas, tad kosmētikas nozare ir. Tāpēc nav pārsteigums, ka šī uzturviela ir parādās dažādu sejas krēmu un serumu un pretnovecošanas vitamīnu sastāvā. 
CoQ10 ir taukos šķīstoša vitamīnam līdzīgu uzturviela, kas atrodama katrā organisma šūnā - un tā ir ļoti svarīga šūnu enerģijas ražošanai. Tas ir arī spēcīgs antioksidants, kas neitralizē brīvos radikāļus un atjauno vitamīnu E. 

Cilvēka ķermenim piemīt spēja ražot savu CoQ10. Problēma ir tā, ka pēc 35 gadu vecuma, tā ražošanas līmenis samazinās. 

Tieši tas ir laiks, kad tavai ādai tas ir visvairāk nepieciešams, lai atvairītu novecošanās pazīmes.

Kaut arī daži pārtikas produkti, tostarp liellopu gaļa, spināti, sardīnes, tuncis un zemesrieksti, var nodrošināt ar uzturu uzņemto CoQ10, augstas ēdiena gatavošanas temperatūras var iznīcināt līdz pat 30 procentiem no tā uzturvērtības. 

Ko tas dara?

Koferments Q10 cīnās ar redzamām novecošanās pazīmēmdarbojoties daudzos līmeņos. Vienā pētījumā vācu pētnieki ir atklājusi, ka, piemērojot CoQ10 lokāli ilgtermiņā varētu samazināt sieviešu tik ienīstās vārnu kājas.

Viens no aizraujošākajiem CoQ10 aspektiem ir tā spēja samazināt grumbu dziļumu un novērst DNS bojājumus pēc saules iedarbības.

Speciālisti iesaka: lai iegūtu vēl lielāku pretgrumbu un anti-vecuma sejas aizsardzību, un nodrošinātos pret priekšlaicīgu novecošanos no iekšpuses uz ārpusi, ir pievienot CoQ10 saturošus uztura bagātinātājus savai skaistuma rutīnai.


Papildus ieguvumi.

Kofermenta Q10 ieguvumi ir ne tikai uzlabots ādas stāvoklis. Pētnieki atklājuši, ka CoQ10 var būt noderīgs, ārstējot dažādas kaites, ieskaitot sirds slimības, diabētu, krūts vēzis, nieru slimības, Parkinsona slimības un vīriešu neauglību.

CoQ10 ir būtisks arī veselai sirds un asinsvadu sistēmai. Tā kā sirds, lai darbotos efektīvi, prasa ļoti daudz enerģijas, tad sirdī ir organismā lielāka kofermenta Q10 koncentrācija. Pietiekošs daudzums kofermenta Q10 ir ārkārtīgi svarīgi  mūsu sirds un asinsvadu sistēmai; jo zems Co Q10 līmenis ir viens no faktoriem gandrīz katras sirds slimības izcelsmē, tai skaitā aterosklerozes, sirds mazspēju, stenokardijas, un pat augstu asinsspiediena.

Pat daudzas mums tik pierastās ikdienas saslimšanas var tikt atvieglotas, ja mūsu organismā ir pietiekoši augsts kofermenta Q10 līmenis. Klīniskie pētījumi liecina, ka CoQ10 samazina migrēnas biežumu un smagumu. Arī zobārsti ir sākuši izmantot CoQ10, lai ārstētu smaganu slimības, jo tas ievērojami samazina zobu aplikumu, kabatu dziļumu un asiņošanu. 

Kur mēs to atrodam? 

Cilvēka organisms ražo koenzīmu Q10, tomēr 

pēc 30 gadu vecuma koenzīma saturs organismā ar katru gadu pazeminās un sasniedzot 60 gadu vecumu tā saturs ir tikai 50% no „jaunības” daudzuma, izraisot priekšlaicīgu ādas novecošanos un hroniskas saslimšanas.

Tāpēc, ka mums novecojot mūsu dabas dotā spēja saražot šo kritisko uzturvielu samazinās, speciālisti iesaka visiem, kuri vēlas saglabāt savu sejas ādu starojošu un jauneklīgu paildus ārējiem sejas kopšanas līdzekļiem, kas satur kofermentu Q10, regulāri papildināt savu uzturu ar  CoQ10 saturošiem uztura bagātinātājiem.

Rekomendētie Vision kofermentu Q10 saturošie uztura bagātinātāji:


Granatin Q10, kura sastāvā ietilpst koenzīms Q10, vitamīni C un E, kā arī spēcīgākais antioksidants – granātābola pulveris.

Kompleksa Granatin Q10 aktīvo komponentu kombinācija nodrošina spēcīgu aizsardzību šūnām, veicinot vispārēju organisma, tostarp ādas atjaunināšanos.

LiveLon’+, kura sastāvā ietilpst 10 pasaulē spēcīgākie antioksidanti, kuriem piemīt kaskādes veida iedarbības mehānisms: asai ogu (eiterpes) ekstrakts, zaļās tējas lapu ekstrakts, hlorofilīns, amaranta sēklu ekstrakts, vīnogu kauliņu ekstrakts (resveratrols), smiltsērkšķa ogu ekstrakts (kvercetīns), ubihinols (CoQ10), selēna metionīns, astaksantīns, likopīns.

Komplekss LiveLon’+ veicina sistemātisku visa organisma un tostarp ādas atjaunināšanu. 

LiveLon+ ir vienozīmīgi mana TOP izvēle.Ideālai sejas ādai to lietoju kopā ar bioloģiski aktīvu vielu kompleksu Beauty un Millennium Neo sejas gēlu.***

Uzzini kā iegādāties šos un citus VISION International People Group produktus SPIED ŠEIT.