MEKLĒT

Kā Pasargāt Sirdi Vasarā| Uztura Bagātinātāji Sirds Veselībai no Vision


Izbaudot vasaru,silto laiku un atvaļinājumu mēs mēdzam teikt, ka „sirds gavilē”. Taču patiesībā sirds ne vienmēr spēj labi pārciest karstās dienas un smacīgās naktis, pārlidojumus un pārbraucienus.

Tomēr nevajag uztraukties un slēpties mājās pie ventilatora, vienkārši jāpacenšas maksimāli aizsargāt savu sirdi un nodrošināt tai pēc iespējas komfortablus apstākļus. Starp citu, miers ir viens no visnepieciešamākajiem veselības priekšnoteikumiem, kas ir īpaši svarīgs tieši sirdij. Jo nervu sistēma un sirds-asinsvadu sistēma ir cieši saistītas. Izmanto to savā labā, nodrošinot labu noskaņojumu un mērenu sirdsdarbības ritmu.

Tava sirds veselības programma vasarai:

GRANATIN Q10

Apvieno koenzīma Q10 spēku un enerģiju ar ļoti efektīvu antioksidantu – granātābolu. Veicina sirds asinsvadu sistēmas veselību: normalizē asinsvadu tonusu, novērš skābekļa deficītu audos un orgānos, uzlabo sirdsdarbību, nodrošina sirds muskuļa apgādi ar skābekli, stiprina asinsvadu un kapilāru sieniņas un palielina to elastīgumu.

Sastāvs: vīnogu izspaidu ekstrakts, granātābola augļu pulveris, vitamīni С un Е, koenzīms Q10, kalcijs, proantocianīdi

PAX+ FORTE

Efektīvs antistresa komplekss, kas mazina trauksmes un nemiera sajūtu, palielina organisma noturību pret stresu – spēju tikt galā ar lielām intelektuālām un emocionālām slodzēm, nekaitējot veselībai. Tas papildina vitamīnu rezerves, kas īpaši ātri tiek izsmeltas tieši stresa laikā. Galvenokārt tas attiecas uz magniju un vitamīnu В6, kuru trūkums rada nervozitāti un noguruma sajūtu, paaugstina asinsspiedienu un izraisa aritmiju.

Sastāvs: ārstniecības melisa, ārstniecības lavanda, ārstniecības baldriāns, magnijs, kalcijs, vitamīni РР, В1, В2, В5, В6, В9, В12 un Н

LCBALANCE

Stress, karstums un straujš dzīves ritms vasarā var novest pie sirds-asinsvadu sistēmas problēmām. To normalizēt palīdzēs LCBalance. Tas attīra asinsvadus no holesterīna plātnītēm, uzlabo asins kvalitāti, atvieglo audu apgādi ar skābekli un barības vielām.

Sastāvs: fitosterīni, cukurniedru polikozanoli

PASSILAT

Atbrīvoties no nervu spriedzes palīdzēs Passilat. Tas atjauno asins pieplūdi sirds muskulim, kas tiek traucēta stresa rezultātā. Komplekss iedarbojas nomierinoši, pasargā no nervu sabrukuma un vienlaikus palīdz sirdij.

Sastāvs: pasiflora, vienirbuļa vilkābele, ārstniecības baldriāns, vitamīni В1, В6 un В12

Uzzini kā iegādāties šos un citus VISION International People Group produktus SPIED ŠEIT.