MEKLĒT

Dabīgi uztura bagātinātāji vasarai | Vision vitamīni

Vasarai piemīt īpaša maģija. Tā vien gribas uzsmaidīt visai pasaulei un augu dienu atrasties ārā, sauļoties un baudīt peldes siltā, glāstošā ūdenī.

Vasarai ir arī savi noslēpumi jeb paņēmieni, kā mēs varam vairot savu sievišķību: skaistumu un pievilcību.

SKAISTU KĀJU NOSLĒPUMS

Vasara ir īsu svārciņu un šortu, sandaļu un vieglu kurpīšu laiks. Un, protams, šāda apģērba un apavu valkāšanai ir nepieciešamas skaistas, gludas kājas. Panākumu recepte?

Bioloģiski aktīvais uztura bagātinātājs VenoStrong un gēls VenoStrong. Šo unikālo dabīgo kompleksu formulas ir izstrādātas speciālai daudzpakāpju iedarbībai uz venozo sistēmu.

Tā iedarbojas vienlaikus uz visiem venozās mazspējas cēloņiem un izpausmēm un samazina kāju vēnu saslimšanu risku.

VESELAS SIRDS NOSLĒPUMS

Tas vienlaikus ir arī jaunības un labas pašsajūtas noslēpums.

Tagad pat viskarstākā diena neapdraudēs mūsu vissvarīgāko orgānu – sirdi. Noslēpums ir vienkāršs – dabīgas izcelsmes sastāvdaļas, kas apvienotas ekskluzīvās formulās!
 
Antiox+ efektīvi pretdarbojas sirds muskuļa novecošanas procesiem, palīdz cīnīties ar brīvajiem radikāļiem un veicina asinsvadu nostiprināšanos.

Vinex normalizē asinsvadu tonusu un mikrocirkulāciju, uzlabojot kapilāro asinsriti.

STAROJOŠAS ĀDAS UN VIENMĒRĪGA IEDEGUMA NOSLĒPUMS

Kā tikt pie noturīga un vienmērīga iedeguma, nekaitējot ādai? Vision ir zināma gan atbilde, gan noslēpums! 

NatureTan aizsargā ādu pret fotonovecošanu un ultravioletā starojuma kaitīgo iedarbību, vecina vienmērīga un noturīga iedeguma veidošanos, novērš ādas izžūšanu. 

Beauty palīdz novērst polinepiesātināto taukskābju, vitamīnu un citu veselīgas ādas, matu un nagu uzturēšanai nepieciešamo bioloģiski aktīvo vielu deficītu.Ja šovasar esi nolēmusi fokusēties uz ādas izskatu - 3 mēnešu ideālas ādas programma ir tev.

SLAIDUMA NOSLĒPUMS

Lai tiktu pie slaida auguma, vispirms ir nepieciešams attīrīt organismu no sārņvielām un toksīniem un atbrīvoties no kaitīgiem ēšanas ieradumiem.

Slaidums bez problēmām – tas ir vasaras pirmais noslēpums! Un to veido trīs galvenās daļas: 

Detox+ nodrošina organisma aizsardzību un pilnīgu attīrīšanu ne tikai starpšūnu līmenī, bet arī šūnu iekšienē. 

Sveltform+ iedarbojas uz liekā svara galveno cēloni un normalizē vielmaiņu šūnu līmenī. Tā maksimāli sabalansētā formula ļauj palielināt vielmaiņas aktivitāti. 

OsteoSanum palīdz tikt pie skaistas un staltas stājas un liek figūrai izskatīties slaidākai un sportiskākai.

***

Lai iegādātos SPIED ŠEIT. 

 

Atceries, ka es esmu tikai Skype sarunas attālumā, ja vēlies pārrunāt savas individuālās vajadzības un izvēlēties sev efektīvākos uztura bagātinātājus; uzzini vairāk par konsultāciju.