MEKLĒT

Pavasarī saasinās locītavu problēmas. Kā palīdzēt savām locītavām?


Fiziskās aktivitātes ir neatņemama veselīga dzīvesveida daļa. Tomēr iestājoties siltākam laikam, kad pēc ziemas pārtraukuma un mazkustīguma, mēs aizvien vairāk pievēršamies aktīvākam dzīves veidam, var saasināties dažādas locītavu problēmas. Izjūtam gan sāpes locītavās, sāpīgas kustības, gan stīvu kaulu sajūta.

Pavasarī, kad cilvēki vairāk pastaigājas, strādā mazdārziņos, sāk sporta nodarbības, locītavu sāpes ir viena no izplatītākajām problēmām.

Kā mēs varam sev palīdzēt savām locītavām neejot uz aptieku?

Locītavas ir svarīgs mehānisms, lai cilvēka ķermenis varētu pilnvērtīgi darboties, taču tās ar laiku var nolietoties, līdz ar to parādās sāpes, kas ierobežo kustību veikšanu un apgrūtina ikdienas dzīvi.

Par sāpēm locītavās vairāk sūdzas cilvēki virs 50 gadu vecuma, taču nereti arī jaunākiem cilvēkiem ir nepieciešama papildus palīdzība – dabiski uztura bagātinātāji, kas savlaicīgi un dabiski aizsargā un atjauno skrimsli.  

Jaunieši sevi vairāk traumē treniņos, sporta nodarbībās, kamēr cilvēkiem virs 50 gadu vecuma tās ir saistītas ar locītavu nodilšanu.

Vecākiem cilvēkiem bieži vien novērots arī tā sauktais kaulu stīvums, kur labi palīdz glukozamīnu saturoši uztura bagātinātāji.

Ko darīt , lai locītavas būtu veselas visu gadu:
  • Vingrošana, īpaši dažādi stiepšanās vingrinājumi, no rītiem pamodinās ķermeni, prātu un uzturēs veselas locītavas; 
  • Staigāšana ir ne tikai veselīga ķermenim, bet arī lieliski uzmundrina. Lai staigāšana nenodarītu ļaunumu, jāizvēlas piemēroti apavi – vislabāk apavi ar biezu, mīkstu zoli;
  • Lai locītavas būtu veselas, svarīgi ir sabalansēt savu ēdienkarti, lai tajā būtu ar šķiedrvielām bagāti pārtikas produkti. Tas palīdzēs arī uzturēt normālu ķermeņa svaru
  • Labs noskaņojums veicina organisma atjaunošanos!
Rekomendēts bioloģiski aktīvs uztura bagātinātājs locītavu veselībai EnjoyNT

Sastāvs:
  • Glukozamīns – nepieciešams skrimšļa būvmateriāls.
  • Hondroitīns – augstu molekulmasu polisaharīds, tā ir skrimšļa barošana un aizsardzība, kā arī efektīva reģenerācija.   
  • Metilsulfonilmetāns (МСМ) — aiz šī sarežģītā nosaukuma slēpjas dabisks sēra avots, kam piemīt satriecoši efektīvs pretsāpju efekts.  
  • Bambusa ekstrakts - ļoti veselīgs komponents ir, jo ir lielisks silīcija avots. Tas stimulē kolagēna sintēzi saistaudos.