MEKLĒT

Glikozamīns locītavu slimībām |EnjoyNT Vision

Locītavu slimības – tās ir ne tikai vienas no izplatītākajām, bet arī mokpilnākajām saslimšanām. Pasaulē ļoti daudz visdažādāko vecumu cilvēku, no pensionāriem līdz jauniem cilvēkiem, pārdzīvo neticamas ciešanas, mokoties ar šīm sāpēm.

Kā agrāk ārstēja locītavu slimības? Ar diezgan sāpīgām metodēm – injekcijām, operācijām, un ne vienmēr šīs metodes palīdzēja.

Beidzot, pirms četrdesmit gadiem Eiropā parādījās preparāti, kurus nosauca par hondroprotektoriem: tulkojumā no latīņu valodas – „skrimšļu aizsargi”. To pamatā tika likti dabiskas izcelsmes elementi, kuri skrimslim „dod” būvmateriālu. Šie elementi ir glikozamīns un hondroitīns. Nevajag bīties no sarežģītajiem nosaukumiem, patiesībā runa ir par dabīgām sastāvdaļām. Tie deva diezgan labu efektu, likvidēja sāpes, palīdzēja daļēji atjaunot skrimšļaudus. Bet spēcīgas iedarbības uz organismu nebija.

Dažus gadus vēlāk reimatoloģijā notika īsts izrāviens: šīm divām vielām tika pievienota trešā – metilsulfonilmetāns, dabīgs sēra avots.


Pie „trim vaļiem”, uz kuriem balstās klasiskais mūsdienu līdzeklis locītavu sāpju ārstēšanai, - glikozamīna, hondroitīna un metilsulfonilmetāna - laboratorijas Vision DEM4 zinātnieki pievienoja bambusa ekstraktu. Un, lūk, tagad, kad uz šo ingredientu pamata izveidots uztura bagātinātājs EnjoyNT, mēs patiešām varam runāt par to, ka notikusi revolūcija locītavu terapijā, un tas ir Vision nopelns.

Gribu sīkāk pakavēties pie šiem brīnišķīgajām satāvdaļām, kas ietilpst EnjoyNT uztura bagātinātāja locītavu veselībai sastāvā.


EnjoyNT

Glikozamīns – nepieciešams skrimšļa būvmateriāls. Tas pieder aminocukuru klasei, bet atšķirībā no citiem ogļhidrātiem organismā tiek patērēts nevis papildus enerģijas iegūšanai, bet skrimšļu saistaudu, dzīslu, sirds vārstuļu veidošanai, locītavu šķidruma atjaunošanai, matu, nagu veselībai utt. Ir pierādīts, ka organismā saistaudi veidojas tikai tad, ja ir pietiekams daudzums glikozamīna.

Hondroitīns – augstu molekulmasu polisaharīds, tā ir skrimšļa barošana un aizsardzība, kā arī efektīva reģenerācija. Iedomājies: tu lieto kapsulas – un bojātie skrimšļi atjaunojas. Vēl viena svarīga hondroitīna īpašība – tā ir spēja skrimšļos saglabāt ūdeni, kā rezultātā tajos veidojas ūdens spilventiņi, kuri pretojas dažādām iedarbībām un aizsargā locītavu.

Tas ir ļoti svarīgi fizisku slodžu, sporta nodarbību, traumu gadījumā. Hondroitīns veicina sāpju samazināšanos locītavās, palielinās to elastība un kustīgums. Visbeidzot šai vielai ir vēl viena satriecoša īpatnība: tā atveseļo visu organismu, labvēlīgi iedarbojoties uz to kopumā un uzlabojot sirds un asinsvadu sistēmas darbību.

Metilsulfonilmetāns (МСМ) — kā jau minēju, aiz šī sarežģītā nosaukuma slēpjas dabisks sēra avots, kam piemīt satriecoši efektīvs pretsāpju efekts. Tas arī veicina saistaudu, skrimšļu atjaunošanos, uzlabo ādu, matus, nagus, piemīt pretiekaisuma iedarbība.

Kad parādījās preparāti uz šo trīs komponentu bāzes, tika veikti daudzi klīniskie pētījumi – Eiropā, Krievijā, kas apstiprināja, ka, pateicoties to iedarbībai, atjaunojas skrimšļaudi, palielinās locītavu šķidruma daudzums, mazinās locītavu sāpes.

Bambusa ekstrakts - ļoti veselīgs komponents ir, jo ir lielisks silīcija avots. Tas stimulē kolagēna sintēzi saistaudos.  

Papildus pamatiedarbībai glikozamīns atjauno matu un nagu struktūru, hondroitīns sadziedē ādas bojājumus. MSM mīkstina audus un neļauj šūnām kļūst cietām, bet bambusa ekstrakts uzlabo kolagēna šķiedras.

http://client.visionshop.me/?from=ECV-3227947

Šis produkts ir vajadzīgs pilnīgi visiem: vecākiem cilvēkiem – lai neslimotu un pēc iespējas ilgāk nenovecotu, bet jauniem – lai ilgus gadus saglabātu savu jaunību un veselību. 

Sastāvs: 

Vienas kapsulas sastāvs:

Glikozamīns (Glucosamine hydrochloride)
500 mg
Hondroitīns (Chondroitin sodium sulphate)
10 mg
MSM (methylsulfonylmethane)
10 mg
Bambusa ekstrakts (Bamboo stem dry extract)
10 mg

Efektivitātes palielināšanai ieteikts lieto kopā ar gēlu EnjoyNT

Gēls EnjoyNT —veicina locītavu slimību profilaksi, likvidē noguruma un smaguma sajūtu locītavās pēc fiziskām slodzēm. 

http://client.visionshop.me/?from=ECV-3227947

Aktīvie ingredienti:
 

Velna nags – mazina tūsku, novērš iekaisumu, likvidē sāpes locītavās, palielina to kustīgumu un kopumā labvēlīgi ietekmē kaulu un locītavu un saišu aparātu. 

Kajēnas pipari – viens no spēcīgākajiem dabiskajiem stimulatoriem, piemīt sasildošs efekts, uzlabo asinsriti, piemīt reģenerējošas īpašības. 
 
Zemesriekstu eļļa - nodrošina organismu ar vērtīgām barības vielām, kas nepieciešamas audu augšanai un atjaunošanai, novērš saslimšanu attīstību un piemīt spēcīga antioksidanta iedarbība.

Lietošanas rekomendācijas.

  • Jauniešiem: regulāri lietot pirms un pēc treniņiem.
  • Cilvēkiem no 35 līdz 60: regulāri lietot pirms fiziskām slodzēm un, ja rodas sāpes locītavās.   
  • Gados vecākiem cilvēkiem: regulāri lietot locītavu sāpju gadījumā, sāpju likvidēšanai un vispārējai stāvokļa atvieglošanai.

Uzzini kā iegādāties šos un citus VISION International People Group produktus SPIED ŠEIT.

****

Atceries arī, ka es esmu tikai Skype sarunas attālumā, ja vēlies pārrunāt savas individuālās vajadzības un izvēlēties sev efektīvākos uztura bagātinātājus; uzzini vairāk par konsultāciju.