MEKLĒT

Detox+ Vision| Organisma attīrīšana šūnu līmenī

Detox + organisma attīrīšana šūnu līmenī, imunitātes nostiprināšana.
Mūsdienu cilvēks ir pakļauts daudziem toksiska veida draudiem: industriālais smogs, kas pārklāj pilsētu; nepilnīgas benzīna sadegšanas produkti, putekļi, infekcijas slimības, indes un alergēni, ūdens un pusfabrikāti, zāļu lietošanas sekas.

Šo faktoru iedarbības rezultātā notiek pakāpeniskā organisma šūnu sabrukšana, kas rada jūtīgāko orgānu bojājumus, slimības un priekšlaicīgu novecošanos.

No šīm postošajām sekām var izvairīties. Lai tas izdotos, jānovērš pamatcēlonis - organisma piesārņošanās. Tas ir sarežģīts process - attīrīšanās sistēma, kas iesaista iekšējos orgānus un miljardiem šūnu, tādēļ to sauc par attīrīšanos šūnu līmenī.

Detox+ komplekss speciāli ir izstrādāts, lai nodrošinātu organisma attīrīšanu šūnu līmenī. 

Tam piemīt pretmikrobu, pretiekaisuma, diurētiska un imūnmodulējoša iedarbība. Ieteicams imūnsistēmas traucējumu gadījumos, pēc infekcijas slimībām un astēniskā stāvokļa gadījumos, kompleksi ārstējot AIDS un ļaundabīgos audzējus. Paaugstina izturību pret gripu un citām infekcijas slimībām. 

Pasaules Veselības organizācija (WHO) ir oficiāli atzinusi šo produktu kā ļoti efektīgu PRET-vēža uztura programmas sastāvdaļu.  

Sastāvs vienā kapsulā:

Kaķa nags jeb Uncariya tomentosa
380 mgVēlies iegādāties? SPIED ŠIET>>>

Raksti man uz info@inesemillere.com  

***

Neesi pārliecināta, kurš produkts no bagātīgā klāsta dos tev vislielāko veselības efektu?

Piedāvāju profesionālu tavu individuālo veselības vajadzību un dzīvesveida novērtējumu, un tavu individuālo Vision uztura bagātinātāju veselības profilakses programmas sastādīšanu.