MEKLĒT

Vitamīni asai redzei un veselām acīm |Safe 2 See no Vision


Vitamīni acīm. Par tādiem es zināju jau no bērnības. Jo manai omei ar vecumu pasliktinājās redze un viņa lietoja acu vitamīnus, kas viņai palīdzēja saglabāt redzes asumu un acu veselību.  Acs un novecošanās.

Ar vecumu zīlīte un kristāliņš uz acs tīkleni caurlaiž arvien mazāk saules gaismas, kas regulē organisma diennakts ritmu. Pēc Kanzasas universitātes doktoru viedokļa tā ir nopietna un ļoti interesanta problēma, kuras izpētē mūsdienu zinātnes pagaidām ir tikai sākumposmā.

Par vienu gan ārsti oftalmologi ir vienisprātis, ka gados vecākiem cilvēkiem ir jācenšas vairāk atrasties saules gaismā vai jānodrošina spilgts apgaismojums mājās. Riska grupā atrodas gados vecāki cilvēki, jo viņi daudz laika pavada telpās. 

Diemžēl pašreiz mēs pārsvarā dzīvojam pie mākslīgā apgaismojuma, kas ir desmit reizes vājāks par dienas gaismu, un turklāt tam ir nepareizs spektrs. Tāpēc, lai acis pārāk ātri nenovecotu, telpās nepieciešams uzstādīt dienasgaismas lampas, fluorescējošās lampas un obligāti jādzer vitamīnu un minerālu kompleksi acīm. 

Acu vitamīni.

Kompānijas Vision izstrādātais uztura bagātinātājs Safe-to-see mazina acs tīklenes saslimšanu un redzes traucējumu risku. 

http://visionvitaminilatvija.blogspot.it/p/ieg.html
Uztura bagātinātājs Safe-to-see – tas ir sabalansēts komplekss ar melleņu ekstraktu, cinku, selēnu, omega-3 polinepiesātinātājām taukskābēm un luteīnu, kas vērsts uz redzes asuma uzlabošanu un acu noguruma mazināšanu.

Paildus kompānijas Vision zinātnieki ir izstrādājuši speciālu programmu ar nosaukumu „Redze”, kas sastādīta no vairākiem uztura bagātinātājiem. 

Papildus Safe-to-see programmā redzes uzlabošanai  ietilpst tādi uztura bagātinātāji, kā:
  • Antiox+ — galvenais antioksidantu avots;
  • Pax+ forte/ Pax + — sastāvs bagāts ar В grupas vitamīniem, kas atbild par redzi;
  • Senior — beta karotīna un B grupas vitamīnu avots;
  • Vinex – sastāvā ietilpst vīnogu pulveris un vīnogu izspaidu ekstrakts, kam piemīt spēcīgas antioksidanta īpašības un redzi un organismu kopumā pasargā no apkārtējās vides agresīvās iedarbības;
  • Nature Tan — bagāts ar beta karotīnu, satur arī vīnogu ekstraktu un celulozi, kas palīdz saglabāt redzi ilgus gadus;
  • Brain-o-flex — kompleksā ietilpstošie –omega 3 un ginkgo biloba, vitamīns E un — beta karotīns – veicina acu aizsardzību no brīvo radikāļu graujošās iedarbības.
Pilnu programmu „Redze” ieteicams izlietot 2 reizes gadā.Uzzini kā iegādāties šos un citus VISION International People Group produktus SPIED ŠEIT.

****

Atceries, ka es esmu tikai Skype sarunas attālumā, ja vēlies pārrunāt savas individuālās vajadzības un izvēlēties sev efektīvākos uztura bagātinātājus; uzzini vairāk par konsultāciju.