MEKLĒT

Pret Pavasara Nogurumu un Liekajiem Kilogramiem ar Organisma Attīrīšanu -- neļauj toksiskai atombumbai sevī uzsprāgt


"Tās nav baktērijas, par kurām mums jāuztraucas. Tā ir mūsu iekšējā ‘augsne"~ Luiss Pastērs


Tas ir SPĒCĪGI! Uzskatu, ka jebkura veselīga dzīvesveida, un vēl jo vairāk anti-aging (jaunības saglabāšanas) programma ir jāsāk ar organisma attīrīšanu šūnu līmenī.

Labākais laiks organisma attīrīšanai.

Tiek uzskatīts, ka gadā ir divi periodi, kad mūsu ķermeņa spējas attīrīties vislielākās: divi equinoxes, pavasarī un rudenī. Šīs zināšanas ir pastāvējušas visās civilizācijās, kopš seniem laikiem, bet mūsdienu pasaulē tās lielā mērā ir pazaudētas.

Lielākā daļa no mūsu dzīves paiet telpās, produktus mēs pērkam lielveikalos... un nav nekas neparasts dzīvot tā, it kā sezonas neeksistētu.

"Organisma attīrīšana" nozīmē atbrīvoties no toksīniem un šlakvielām, kas uzkrājušies ķermenī.  

Toksīni, kas rodas paša organisma funkcionēšanas rezultātā:

Visa mūža garumā ķermenis gremošanas un elpošanas procesa rezultātā saražo daudz šlakvielu-toksīnu – kaitīgas atkritumvielas, sauktas par metaboliskajiem atkritumiem; kas, ja netiek savlaicīgi un regulāri izvadīti,  uzkrājas šūnās un audos izraisot organisma autointoksikāciju – pašaindēšanos ar šlakvielām. Kas rezultējas visdaždākājās hroniskajās saslimšanās.   

Toksīni, kurus uzņemam no ārpuses:

Kopā ar pārtiku, ūdeni, ķermeņa kopšanas līdzekļiem mūsu organismā ikdienas nonāk daudz kaitīgo vielu: rūpniecības indes, smagie metāli, nitrāti, pesticīdi, u.c. Īpaši bīstama ir kancerogēno substanču iekļūšana organismā. Šīs vielas veicina vēža rašanos.  

Par laimi, mūsu gremošanas, endokrīnā, un asinsrites sistēmas ir aprīkotas ar sarežģītu mehānismu, kas paredzēts, lai izvadītu šos toksīnus caur muti, acīm, ādu, resno zarnu, urīnceļiem, pat ar elpu.  

Kur ir problēma?
Problēmu izraisa mūsu neveselīgais un sēdošais dzīvesveids: mēs ēdam produktus, kuri palielina toksisko slodzi un fizioloģisko stresu, maz vai nemaz neveicam fiziskās aktivitātes; papildus tam psiholoģiskais stress vēl vairāk palēnina organisma dabīgās attīrīšanās funkcijas līdz ļoti gausam tempam.  
Rezultāts ir toksīnu uzkrājumi, kas var likt tev izjust nogurumu, pasliktināt gremošanu, un izraisīt slimības. Toksīnu uzkrāšanās sekas mēs redzam uz savas ādas, savā fiziskajā un metālajā veselībā un labsajūtā. 

Toksīnu un vielmaiņas atkritumu uzkrāšanās ir kā atombumba, kura vienā brīdī uzsprāgst. 

Un tu brīnies–no kurienes man tās pumpas, artrīts, hronisks nogurums, bezmiegs, galvassāpes un liekais svars utt. Piesārņots organisms arī noveco daudz straujāk. Mēs nespējam skaidri domāt, koncentrēties, būt tik produktīvas, cik vēlētos. Āda ir pelēka, apvītusi, negluda, pleķaina.

Vai esi ievērojusi mazos brūnos pleķīšus uz rokām, sejas? Tie ir toksīnu un brīvo radikāļu (oksidatīvā stresa) uzkrājumi.
Toksiska atombumba...gatava uzsprāgt jebkurā brīdī.   


 Kāpēc organisma attīrīšana?

Mēs veicam attīrīšanos, lai atbrīvotos no toksiskajiem uzkrājumiem, ar kuriem mūsu ķermenis pats, dabiski vairs nav spējīgs tikt galā un izvadīt. 

Mēs veicam attīrīšanos veselībai, enerģijai, labsajūtai, lai atjaunotos – fiziski un mentāli. Mēs iztīrām šūnas, lai tās spētu ražot veselas šūnas.    

Mēs veicam attīrīšanos, lai atļautu pārslogotajiem gremošanas orgāniem atpūsties un sevi sadziedēt. Tā ir bieži vien ir aizmirsta, bet ļoti svarīga optimālas veselības joma -- patiesa veselība sākas ar mūsu gremošanas sistēmas veselību.  

Attīrīšanās un veselīga notievēšana.

Organisma attīrīšana ir noderīga arī liekā svara zaudēšanai, lai gan tas nav tās primārais mērķis.

Ķermenis uzkrāj, iekapsulē toksīnus tauku šūnās. Kad tu iztīri savu ķermeni (šūnas), šie toksīni tiek vieglāk atbrīvoti no to ‘mājām’- tauku rezervēm. Tev kļūstot mazāk toksiskai, tavi toksiskie uzkrājumi (tauki) nav vairs nepieciešami, un, līdz ar to, tavs ķermenis var atbrīvoties no liekajiem, nevajadzīgajiem taukiem.

Prāta skaidrība.

Papildus iekšējiem veselības ieguvumiem, organisma attīrīšana var būt arī lielisks ārējo izmaiņu katalizators.

Piemēram, tā var sniegt lielisku iespēju tev pārdomāt un no jauna izvērtēt to, kas tev ir vissvarīgākais.   
                                                                              
Ķermeniskā attīrīšana var rosināt mājas, darba, attiecību iztīrīšanu. Toksiskas attiecības, tu par tām noteikti esi dzirdējusi.

Kad mūsu ar toksīniem pilnais organisms mūs ‘velk pie zemes’ , mums nav ne enerģijas, ne vēlēšanās, ne mēs spējam skaidri domāt un efektīvi rīkoties.   

Pēc attīrīšanās tu jutīsies organizētāka, radošāka, motivētāka, produktīvāka, relaksētāka, un metāli koncentrēta un spēsi skaidri domāt.  

Ieguvumu ir bezgala daudz.

Kā tu vari veikt organisma attīrīšanu mājas apstākļos?

PILNĪGA ORGANISMA ATTĪRĪŠANAS PROGRAMMA ŠEIT