MEKLĒT

Kā dabiski pazemināt holesterīnu| LCBalance no Vision

Vārds „holesterīns” tagad uz mēles pat tiem, kas principā maz interesējas par veselīga dzīves veida jautājumiem. Tomēr reti kurš zina, cik tas patiesībā bīstams, un galvenais, kā to pazemināt dabiski, bez statīniem vai citiem holesterīna līmeni pazeminošiem preparātiem.


Par statīniem ir īpašs stāsts- neskatoties uz to, ka kardiologi aizvien biežāk pauž satraukumu par blakusefektiem no statīnu lietošanas, tie joprojām tiek cilvēkiem izrakstīti.  

Lietojot šķietami nevainīgus statīnus holesterīna līmeņa pazemināšanai, ir iespējams radīt būtisku apdraudējumu savu veselībai. Ar šo satraucošu atklājumu nāca klajā divi ASV kardiologi nesenajā zinātnes konferencē Londonā. Pierādīts, ka statīni ne tikai pazemina holesterīna biosintēzi, bet arī traucē koenzīma Q10 ražošanu organismā. Ņemot vērā, ka koenzīms Q10 ir vitāli nepieciešams sirds muskuļa funkciju nodrošināšanai, tā sintēzes traucējumi var palielināt sirds mazspējas risku pacientiem, kuri lieto statīnu grupas zāles. 

Statīni IR bīstami. Par to raksta un runā, bet ironija ir tā, ka farmacijas industrijai ir pat izveidotas zāles, lai cīnītos ar statīnu radītajām veselības problēmām: vispirms sabojā un tad lāpa. Un tad atkal lāpa no jauna nobojāto. Ķēdīte un naudas plūsma nekad nebeidzas...

Vai mēs to sev gribam???Vai mēs gribam ļauj uz mums veikt eksperimentus? Es nē. 

Tā gadījās arī manai draudzenei - viņai no statīnu lietošanas bija nopietnas blaknes. Viņa pārtrauca statīnus lietot; tomēr neskatoties uz izmaiņām ēdienkartē un dzīvesveidā holesterīns turpināja palikt augsts.

Es viņai ieteicu LC Balance, Vision UB holesterīna līmeņa pazemināšanai. Viņa ir ļoti apmierināta ar rezultātu.  Ja tev ir kāds, kuram ir augsts holesterīns, noteikti iesaki LC Balance

Kas tad ir holesterīns – veselības sargs vai slepkava? 

Kā tik vien holesterīnu nesauc – gan par kluso slepkavu, gan XXI gadsimta problēmu... Katru gadu vairāk kā septiņi miljoni cilvēku mirst no sirds un asinsvadu slimībām. Tieši šīs kaites ir pirmās nāves cēloņu „melnajā desmitniekā” visā pasaulē. Un gandrīz visas sirds slimības ir tā vai citādi saistītas ar aterosklerozes rašanos, kuras viens no attīstības iemesliem ir holesterīns.

Bet šī viela tomēr nav absolūts pasaules ļaunuma iemiesojums. Pretēji, bez holesterīna mūsu organisms vienkārši nevarētu normāli funkcionēt.

Holesterīns atrodams visos ķermeņa orgānos un audos, tas vajadzīgs hormonu izstrādei, organisma šūnu membrānu uzbūvei žultsskābju sintēzei, kas nepieciešamas taukainas pārtikai sagremošanai.

Holesterīna trūkums var radīt depresiju, apātiju, galvas smadzeņu darbības pasliktināšanos, palielināt vēža rašanās un inficēšanās ar infekciju slimībām risku.
Bet, kā rakstījis slavenais Paracels, viss ir inde un viss ir zāles, to un citu nosaka deva. 
Un tiklīdz derīgā un nepieciešamā holesterīna daudzums mūsu organismā sāk pārsniegt normu, no drauga un palīga tas pārvēršas ienaidniekā un pat slepkavā. Visbaisākais, ka šīs metamorfozes ilgu laiku norit absolūti bez simptomiem, un parādās tad, kad kaut ko mainīt jau ir pārāk sarežģīti, un pat neiespējami. Tieši tāpēc holesterīns ir izpelnījies „klusā” slepkavas slavu.  


No kurienes tad nāk nāvīgie „pārpalikumi”?

Lieta tāda, ka holesterīns organismā nonāk no diviem avotiem
  • pamatdaļu izstrādā aknas,
  • bet nedaudz mazāk par trešdaļu mūsu organismā nonāk no pārtikas.

Ja viens vai otrs (un pat abi reizē) avots pārpilda piegādes plānu, holesterīna līmenis asinīs pieaug. Kad mūsu asinsvadu sieniņas kāda iemesla dēļ ir bojātas, tad bojājumu vietās nogulsnējas tā sauktā „sliktā” holesterīna pārpalikumi. Tie veido aterosklerotiskas plātnītes, kas pakāpeniski noklāj asinsvadu.


Sekas ir visai skumjas: ateroskleroze izraisa hipertonisko slimību, akūtas (infarkti, insults) un hroniskas (išēmiskā sirds slimība, hroniski smadzeņu asinsrites traucējumi) sirds un smadzeņu asinsvadu saslimšanas, apakšējo ekstremitāšu artēriju bojājumus, aortas aneirismu, otrā tipa cukura diabētu.


Kā kontrolēt holsterīna līmeni dabiski? 

Bioloģiski aktīvo vielu komplekss LCBalance atrisina šķietami neatrisināmo problēmu - pazemina holesterīna līmeni abos virzienos:
  • bloķē „sliktā” holesterīna izstrādi aknās (iekšējais faktors 75-80%).
  • kavē „sliktā” holesterīna nokļūšanu no gremošanas trakta (ārējais faktors 20-25%).

Jaunā UB sastāvā ietilpstošais polikozanols veicina holesterīna regulēšanu asinīs, izraisot bremzēšanu, kad to absorbē zarnu trakts. Polikozanols gandrīz uz pusi mazina fermenta HMGCoA veidošanos, kas piedalās holesterīna sintēzē.

Otra LCBalance sastāvdaļa – fitosteroli, augu šūnu membrānu dabīgie komponenti. Tie bloķē holesterīna sintēzi aknās, iedarbojoties uz „slikto” holesterīnu.

Šie divi LCBalance komponenti kā „piekariņš” svaru kausos palīdz noturēt vajadzīgo holesterīna līdzsvaru organismā. Tie regulē mazāko pārsvaru, saglabājot mūsu veselību un dzīvību.  


Rekomendēju lietot kopā ar koenzīmu Q10 saturošo Granatin Q10.Uzzini kā iegādāties šos un citus VISION International People Group produktus SPIED ŠEIT.