MEKLĒT

iCBerry Probiotiķis cistīta ārstēšanai un profilaksei| Probiotiskās baktērijas sievietes intīmajai veselībai

Sezonas maiņa diemžēl daudzām sievietēm nāk ar mokošu un nepatīkamu saslimšanu. Sāpīgi, nogurdinoši, aizņem visas domas... Visi šie apzīmējumi raksturo šo slimību, par kuru aizmirst nav iespējams, lai kā to vēlētos. Tu, protams, jau sen saprati, ka es runāju par cistītu - urīnpūšļa iekaisumu.

Turklāt vairāk nekā puse sieviešu ar to slimojušas ne vienu reizi vien. Diemžēl cistīta ārstēšana nav vienkārša un ne vienmēr tai ir labi rezultāti.


Kāpēc sievietes saslimst ar cistītu?

Medicīnas statistika liecina, ka 90% gadījumu cistīta jeb urīnpūšļa iekaisumu provocē intīmās mikrofloras izmaiņas, kad derīgo laktobaktēriju, kas mitinās uz vagīnas gļotādas, skaits samazinās, bet nosacīti patogēnās floras (stafilokoki, streptokoki un zarnu nūjiņa) daudzums pieaug.

Kaitīgās baktērijas pārceļas uz urīnpūsli un izraisa iekaisumu. Pat pareiza un laicīga cistīta ārstēšana ne vienmēr sniedz pozitīvus rezultātus.

Cistīts savukārt atkal izraisa intīmās mikrofloras izmaiņas. Šis disbalanss provocē arvien jaunas un jaunas saslimšanas – gan ginekoloģiskas (kolpīts, kandidoze, vaginoze, dzemdes kakla iekaisums), gan arī uroloģiskas (atkārtots cistīts vai uretrīts).

Tā rodas apburtais loks: vaginālā disbakterioze izraisa cistītu,  cistīts atkārtoti izjauc mikrofloras līdzsvaru, bet tas savukārt atkal provocē iekaisumu.

Lai arī kādu ārstēšanas metodi tu izvēlētos,
kamēr mikrofloras līdzsvars nav atjaunots, saslimšana atkal un atkal no jauna saasināsies.
Kā pārraut šo apburo loku?

Lai pārrautu šo sāpīgo apburto loku – novērstu disbakteriozes attīstību un izvairītos no cistīta, ir jāatjauno sievietes intīmās mikrofloras līdzsvars un to paveikt palīdz kompānijas Vision bioloģiski aktīvo vielu komplekss – iCBerry

Tas ir 100% dabisks produkts, kas atbrīvo no cistīta, novērš urīnpūļa iekaisuma rašanos un uzlabos sievietes intīmo veselību.

iCBerry priekšrocības

Inovatīvajam produktam iCBerry ir unikāla formula.


Tā sastāvā ir pienskābes probiotiskās baktērijas Lactobacillus attopsilus (dominējošā mikroflora veselas sievietes organismā) un dzērveņu ekstrakts, kas tiek veiksmīgi izmantots visā pasaulē kā līdzeklis Nr.1 pret cistītu.

Dzērveņu ekstrakts ir efektīvs, gan ārstējot cistītu, gan novēršot slimības recidīvus.

Probiotiskās kultūras (Lactobacillus acidophilus) atjauno intīmo mikrofloru un kavē dažādu ginekoloģisku slimību (cistīts, vaginīts, dzemdes kakla iekaisums) attīstību.

Ne visas nopērkamās probiotiskās baktērijas jeb probiotiķi ir vienādi.

Probiotiskās baktērijas ir pret skābu vidi noturīgas baktērijas, tieši tas ļauj tām nokļūt līdz galamērķim, pa ceļam nepazaudējot savas vērtīgās īpašības.

Tomēr šīs laktobaktērijas ir ļoti jutīgas pret gaismu, mitrumu un temperatūras paaugstināšanos.

Lai saglabātu iCBerry probiotiskās kultūras aktīvas, Vision laboratorija DEMA4 (Francija) ir izstrādājusi unikālu, patentētu tehnoloģiju PPMR (Probiotic Preservation Media), kas ļauj padarīt probiotiskās jeb dzīvus mikroorganismus saturošas kultūras stabilākas.

iCBerry aktīvie ingredienti atrodas blīvā apvalkā no rapšu eļļas, kas ļauj saglabāt to derīgās īpašības. Rapšu eļļa padara iCBerry formulu stabilāku un pasargā jutīgās Lactobacillus acidophilus no temperatūras un mitruma izmaiņām. 

Šobrīd tirgū nav stabilākas probiotiskās formulas.  

iCBerry ir patiesi unikāls produkts sievietes intīmās veselības profilaksei:

Visi iCBerry komponenti ir apvienoti pēc sinerģijas principa – tie pastiprina viens otra darbību un palīdz organismam. Vitamīns C, selēns un cinks paaugstina vispārējo imunitāti un pasargā uroģenitālo sistēmu no iekaisumiem. Turklāt vitamīns C veicina arī derīgās mikrofloras palielināšanos un normālu vagīnas pH rādītāju uzturēšanu.

iCBerry, pateicoties unikālajam sastāvam, var uzskatīt par vienu no visefektīvākajiem produktiem kompleksai cistīta ārstēšanai un sievietes mikrofloras uzturēšanai vajadzīgajā līdzsvarā.

Kam ieteicams lietot iCBerry:
  http://client.visionshop.me/?from=ECV-3227947
 • visām sievietēm cistīta un intīmās mikrofloras līdzsvara traucējumu profilaksei,
 • uroģenitālās sfēras saslimšanu profilaksei,
 • pēc pārciesta cistīta, lai izvairītos no recidīviem,
 • sievietēm, kas lieto hormonālo kontracepciju,
 • sievietēm ar hroniskām vielmaiņas saslimšanām,
 • pirms menopauzes un tās laikā,
 • sievietēm, kuras plāno grūtniecību.


Īpaši ieteicams pavasaros un rudeņos palielināta cistīta riska dēļ.

Sastāvs: 

Divās kapsulās: 

Vitamīns С 100 mg (111%)**
Dzērveņu ekstrakts 124 mg
Lactobacillus L. acidophilus 4х107 КОЕ/g (44%)*
Selēns 50 mkg (М67%- Ž91%)*
Cinks 10 mg (83%) *
Proantocianidīni 55 mg (72%)*
Vitamīns Е 6,96 mg (46%)*

* % no ieteicamās diennakts devas
** nepārsniedz maksimālo pieļaujamo devu


Lietošana: pieaugušajiem pa 1 кapsulai divreiz dienā ēšanas laikā. Ieteicamais minimālais lietošanas kurss 10 dienas. Ieteicamais kurss – 30 dienas.

Uzzini kā iegādāties šo un citus VISION International People Group produktus SPIED ŠEIT.
 

PADOMI URĪNPŪŠĻA VESELĪBAS UZTURĒŠANAI
 • dzert pietiekami daudz šķidruma
 • ēd veselīgu, sabalansētu uzturu
 • izpildi vingrojumu kompleksu iegurņa muskulatūras nostiprināšanai
 • izvairies no saaukstēšanās un pārmērīgas atdzišanas
 • regulāri, ne retāk kā reizi gadā, apmeklē ginekologu
 • neatliec vajadzību urinēt


****

Atceries, ka es esmu tikai Skype sarunas attālumā, ja vēlies pārrunāt savas individuālās vajadzības un izvēlēties sev efektīvākos uztura bagātinātājus; uzzini vairāk par konsultāciju.