MEKLĒT

Antioksidanti - pretnovecošanās kosmētika no iekšpuses | LiveLon’+Anti-aging, antioksidanti, kā nenovecot un saglabāt dabas doto jaunību un skaistumu. Šie risinājumi interesē aizvien vairāk sieviešu, visās vecuma grupās, un noteikti jau baby-boomerus – tās no mums, kurām šobrīd 50+.

Mēs visas, neatkarīgi no vecuma, gribam būt skaistas un starojošas. Sev, saviem partneriem, bērniem, mazbērniem un apkārtējiem par prieku.

Skumji, bet zinātnieki saka, ka šobrīd  --

novecošanās sākas jau pēc 20 gadu vecuma.

Aizvien vairāk sieviešu noveco priekšlaicīgi. Un tam virkne iemeslu

Šoreiz par pretnovecošanās, ilgdzīves un jaunības risinājumu, jo galu galā tas ir tas, kas mūs interesē visvairāk - kā mēs varam sev palīdzēt saglabāt jaunības starojumu?

Jaunības noslēpums ir viens vārds - antioksidanti

Antioksidanti:
  • cīnās ar novecošanās izraisītājiem – brīvajiem radikāļiem (oksidatīvais stress).
  • pagriež vecuma “pulksteni “ atpakaļ. 
  • reāla kosmētika no iekšpuses
 
Vai tiešam vienaudzes?

Vai tiešam vienaudzes? Tik redzama ir atšķirība starp sievieti, kura savā uzturā lieto spēcīgus antioksidantus un kura tos nelieto.

Tiesa šobrīd ar uzturu nespējam uzņemt nepieciešamo daudzumu antioksidantu, tāpēc brīvo radikāļu neitralizēšanai un laba ādas stāvokļa saglabāšanai, talkā jāņem antioksidantu uztura bagātinātāji.  

Es uztura bagātinātājus lietoju jau 30 gadus, ikdienas. Pērkot uztura bagātinātājus mans mērķis ir nevis ievilkt ķeksīti - "vitamīni nopirkti", bet es gribu labāko efektu par samaksāto naudu. 

Tāpēc es izvēlos un iesaku šobrīd pasaules uztura bagātinātāju tirgū spēcīgāko antioksidantu kompleksu LiveLon+ no Vision. Analogu efektivitātes ziņā šim produktam nav. 

LiveLon’+ sastāvs: 

Sabalansētajā LiveLon’+ formulā iekļauti 10 visspēcīgākie antioksidanti, kuriem piemīt sistēmiska sinerģiska iedarbība uz visiem cilvēka orgāniem un audiem, tajā skaitā uz ādu. 

Sastāvs: asai ogu (eiterpes) ekstrakts, zaļās tējas lapu ekstrakts, hlorofilīns, amaranta sēklu ekstrakts, vīnogu kauliņu ekstrakts (resveratrols), smiltsērkšķa ogu ekstrakts (kvercetīns), ubihinols, selēna metionīns, astaksantīns, likopīns.
  • Veicina organisma dabisku atjaunināšanu.
  • Aizsargā no ultravioleto staru iedarbības (fotonovecošanas).
  • Cīnās ar ārējām novecošanas pazīmēm.
  • Neitralizē brīvos radikāļus.
  • Saglabā dabas doto jaunību un skaistumu.
  • Pagriež laiku atpakaļ.

Ubihinols, resveratrols, selenometionīns un hlorofils – tie ir dabiskie antioksidanti, kas iekļauti LiveLon’+ sastāvā, aizkavē organisma novecošanos, aizsargā no brīvo radikāļu iedarbības. 

Presē bieži parādas publikācijas par  pētījumiem, kas liecina, ka sarkanvīnā esošajam resveratrolam ir labvēlīga ietekme uz sirds veselību.  

Tomēr alkohola lietošana var būt tāda kā slidena nogāze, jo pārmērīga alkohola lietošana var radīt nopietnas problēmas gandrīz katrā cilvēka dzīves jomā.

Ko izvēlēties sarkanvīna vietā, lai uzņemtu resveratrolu (antioksidants - aktīvā viela sarkanvīnā), bet nepakļautu sevi alkoholisma briesmām?
Mans ieteikums ir antioksidantu komplekss LiveLon+. 1 pudelē sarkanvīna ir 4 mg resveratrola.
LiveLon+ diennakts deva (2 kapsulas) satur 80 mg resveratrola – tas ir 20 pudeles sarkanvīna. Iedomājies 20 pudeles 1 kapsulā!
Resveratrols ir tā aktīvā viela, kuras dēļ iesaka lietot sarkanvīnu; tas iedarbojas uz ildzīvošanas gēnu to aktivizējot un tas mums protams dod milzīgas priekšrocības, ja mēs lietojam šo produktu katru dienu.
Zaļās tējas ekstrakts, astaksantīns, likopīns satur karotinoīdu - spēcīgu antioksidantu,kas novērš fotonovecošanos.
Zaļās tējas ekstraktā esošie polifenoli – katehīni, no kuriem svarīgākais ir EGCG (Epigallocatehin gallat), ar ko tiek stimulētas organisma dabīgās aizsargfunkcijas. EGCG nodrošina augstu tauku un glikozes utilizācijas līmenirada efektīvu “tauku sadegšanas” efektu.
Popzvaigzne Madonna vienā žurnāla intervijā apgalvoja, ka astaksantīns dod viņai iespēju katru dienu vairākas stundas nodarboties sporta zālē. Livelon+ formulā esošais Astaksantīns ir arī viens no Madonnas jaunības noslēpumiem.

Smiltsērkšķu, asai ogu un amarantu ekstrakts, palēnina novecošanās procesu, nostiprina asinsvadu sieniņas,padara tās izturīgākas, aizsargā DNS šūnas.

Un visi šie 10 spēcīgākie antioksidanti, kas dāvās tev dabisku svaigumu un palīdzēs saglabāt starojošu izskatu, tagad pieejami vienkopus vienā produktā. Produktā, kurš reāli pieejams katrai sievietei.   Lai iegādātos šo un citus VISION International People Group produktus apmeklē internetveikalu >>>

Ja esi Priviliģētais klients, apmeklē SAVU internetveikalu un iepērcies ar atlaidi.

Vēlies kļūt par Priviliģēto klientu,reģistrējies tūlīt un baudi priviliģētā klienta priekšrocības.

****

Atceries, ka es esmu tikai Skype sarunas attālumā, ja vēlies pārrunāt savas individuālās vajadzības un izvēlēties sev efektīvākos uztura bagātinātājus; uzzini vairāk par konsultāciju.