MEKLĒT

7 Šūnu Bojājoši Faktori un 7 Bioloģiski Aktīvi Kompleksi Šūnu Stiprināšanai7 FAKTORI, KAS BOJĀ ŠŪNU


1. Brīvie radikāļi. Brīvie radikāļi ir nestabili atomi un savienojumi ar nepāra elektronu. Cenšoties piesaistīt sev trūkstošo elektronu, tie bojā citas molekulas, darbojoties kā agresīvi oksidanti.  "Oksidatīvais stress" - destruktīva ķēdes reakcija, kas iznīcina dzīvu šūnu. Brīvie radikāļi ir galvenie (priekšlaicīgas) novecošanās vaininieki. 

2. Toksīni ir biogēnas indes (baktēriju, augu vai dzīvnieku izcelsmes), kas darbojoties šūnu līmenī nomāc fizioloģiskās funkcijas un ar laiku izraisa dažādas slimības.

3. Iekaisumi – patoloģiski procesi, kurus uzsāk organisma šūnu struktūras bojājums vai patogēna stimula ietekme. Šādi procesi ir novēroti reakcijās, kas paredzētas, lai no šūnas izvadītu sabrukšanas produktus un toksīnus.

4. Stress ir organisma reakcija uz apdraudējumu, ko raksturo stresa hormonu - adrenalīna un kortizola pastiprināta izdale un visu organisma sistēmu aktivizācija -  „cīnies vai bēdz” reakcija. Stresa reakcijas galvenā funkcija ir nodrošināt organisma izdzīvošanu. Stress bez izņēmuma negatīvi ietekmē visas organisma sistēmas.

Pēc Pasaules veselības Organizācijas datiem līdz 95 % vizīšu pie ārsta ir stresa izraisītu vai pasliktinātu slimību dēļ.

5. Enerģijas metabolisma traucējumi -  ķēdes reakcijas traucējumi, kas piesātina šūnas ar enerģiju. Tā rezultātā šūnas zaudē enerģētisko potenciālu un zaudē savu aizsardzību pret nelabvēlīgiem faktoriem.

6. Vielmaiņas traucējumi - ķīmisku reakciju, kas notiek dzīvā organismā un uztur tā  vitalitāti, traucējumi. Vielmaiņas traucējumi var izraisīt šūnu novājināšanos un provocēt patoloģiskus procesus.

7. Nepietiekoša šūnu barošanās - zema vai nepilnīga mikro/makroelementu, vitamīnu, aminoskābju, minerālvielu, fermentu, taukskābju asimilācija, kas ir nepieciešami efektīvai visu orgānu un sistēmu darbībai. Nepietiekama šūnu barošana galu galā var izraisīt šūnu neaizsargātību un to funkciju traucējumus, kas provocē slimības.

7 KOMPLEKSI ŠŪNU STIPRINĀŠANAI 

1. Antiox+
2. Detox+
3. Nutrimax+
4. Pax+ (forte)
5. Chromevital+
6. Sveltform+
7. Lifepac Senior


Antiox +

Aizsargā no brīvajiem radikāļiem, palēnina novecošanās procesus.

Sastāvs: Vīnogu kauliņu izspiedu ekstrakts, Ginko biloba, vitamīns C, vitamīns E, zinks, selēns. Uzzini vairāk šeit. Detox +

Organisma attīrīšana šūnu līmeni, imunitātes nostiprināšana.

Sastāvs: Uncaria tomentosa -kaķa nags. Uzzini vairāk šeit.


Nutrimax +
 
Noņem iekaisumus, normalizē uroģenitālās sistēmas darbību.

Sastāvs: Angelica sinensis (Ķīnas angelika),burvju lazda, miltene parastā, kalcijs, magnijs, dzelzs, vitamini PP, H, D3, B1, B2, B5, B6, B9, B12. Uzzini vairāk šeit.

Pax+ 

Ikdienas aizsardzība no stresa un nervu pārslodzes.

Sastāvs: Melisa ārstnieciskā, Lavanda ārstnieciskā,Balderiāns ārtsnieciskais, magnijs, kalcijs, vitamini РР, В1, В2, В5, В6, В9, В12, Н. Uzzini vairāk šeit.
Chromvital +

Uzlādē ar enerģiju katru šūnu.

Sastāvs: Asais eleuterokoks, guarāna, kola, spirulīna, hroms, vitamins C. Uzzini vairāk šeit.
Sveltform+

Normalizē vielmaiņu, samazina svaru.

Sastāvs: Kambodžas garcīnija, Ķīnas kamēlija, pūšļaļģe, vitamins C, hroms, jods. Uzzini vairāk šeit.
 

Lifepac Senior

Vitamīnu-minerālvielu komplekss ar probiotiķiem

Sastāvs: beta-karotīns, vitamīni С, Е, РР, В1, В2, В5, В6, В9, В12, H, zinka oksīds, varš, mangāns, hroms, sodium selenite, magnijs, kalcijs, bifiidumbaktērijas. Uzzini vairāk šeit.
Šie 7 bioloģiski aktīvo vielu kompleksi veido Classic Hit programmu.

Tā ir zinātniski pamatoti sastādīta ar mērķi sistēmiski novērst visu 7 šūnu bojājošo faktoru negatīvo ietekmi. Tāpēc paliekoša efekta sasniegšanai tas ir jālieto kompleksi.  
Iegādājies Classic Hit interneta veikalā SPIED ŠEIT.