MEKLĒT

Vitamīni ādas, matu un nagu skaistumam | Vision vitamīni sievietes skaistumam


Daudzas sievietes maldīgi uzskata, ka visas nepieciešamās barības vielas matu, ādas un nagu skaistumam var iegūt no krēmiem un šampūniem. Diemžēl, daudzas noderīgas vielas vienkārši neuzsūcas, tās lietojot ārīgi, tādēļ jāpiegādā organismam no iekšpuses.  

Kādi dabīgi vitamīni no Vision palīdzēs ādas, matu un nagu skaistumam?  

Katra sieviete vēlas izskatīties pievilcīga un labi kopta, un skaistumkopšanas nozare to prasmīgi izmanto. Krēmi un serumi ādai, šampūni, maskas un balzāmi matu augšanai un līdzekļi nagu skaistumam, nemaz nerunājot par dārgu salonu procedūrām, ir ļoti pieprasīti.

Bet mums bieži nākas vilties, jo solītais efekts ir reti sagaidāms vai īslaicīgs. Galu galā, lielākajai daļai no šiem līdzekļiem iedarbība ir tikai virspusēja un līdz ar to īstermiņa. Ilgtermiņa ādas, matu un nagu skaistumam mums ir nepieciešams iedarboties gan no ārpuses, gan iekšpuses.
Skaistums ir dziļāk nekā tikai ādas biezumā.
Ādas, nagu un mirdzošu matu veselīgs skaistums ir atkarīgs no iekšējiem faktoriem: šūnas atjaunojas katras 35 dienas no tā ko mēs ēdam.

Tā ir labā ziņa.

Sliktā ziņa ir tā, ka tas ko mēs ēdam satur ļoti maz ādas veselībai un starojošam ārējam izskatam vajadzīgas uzturvielas, vitamīnus, minerālus, neaizvietojamās Omega taukskābes.
Starojošai, gludai, veselai ādai, matiem un nagiem ir nepieciešami vitamīni un minerālvielas katru dienu.
Ar kādiem uztura bagātinātājiem mēs varam papildināt savu uzturu, lai nodrošinātu labu izskatu, aizkavētu vai minimizētu krunku rašanos, novērstu ādas sausumu, sašaurinātu poras, novērstu matu izkrišanu, nagu problēmas. 

Te ir mani ieteikumi no Vision.
Kāpēc mēs novecojam? 

Tam ir daudz iemeslu, bet galvenais cēlonis izmaiņām šūnās un audos ir oksidatīvais stress -- bojājums, ko izraisa brīvie radikāļi.  

Brīvie radikāļi ir novecošanās galvenie vaininieki.

Kā cīnīties ar brīviem radikāļiem? Šo kaitējuma procesu palēnina antioksidanti. Tātad normālai ādas, matu un nagu šūnu funkcionēšanai un reģenerācijai un ādas šūnu novecošanās palēnināšanai pirmām kārtām nepieciešams antioksidanti.

Kādi skaistuma vitamīnu kompleksi satur antioksidantus:

LiveLon+
Tas protams ir antioksidantu supervaronis – komplekss satur 10 pasaulē spēcīgākos dabas antioksidantus. Kādai manai klientei 50+, pēc 2 mēnešu LiveLon lietošanas pazuda krunkas-"vārnu kājiņas"ap acīm. Tas ir LiveLon spēks!!! Ne jau velti šo kompleksu  sauc par kosmētiku no iekšpuses :). Par LiveLon+ vairāk var lasīt šeit.

Beauty
Īsts kosmētiskais kabinets kapsulās. Tas ne tikai satur spēcīgus antioksidantus, bet arī mums tik ļoti nepieciešamās neaizstājamās Omega taukskābes. Patiesībā Beauty satur vairāk kā 100 dažādas aktīvas vielas....baro, aizsargā, atjauno mūsu ādu, matus un nagus no iekšpuses.

Tu noteikti esi dzirdējusi par tādām veselīgām lietām kā kviešu dīgsti un dzeltenais bišu vasks, arī tie ir Beauty kapsulu sastāvā. Kad es pirmo reizi izlasīju Beauty sastāvu, es burtiski paliku ar muti vaļā. Jo neviena tā sauktā kosmētika no iekšpuses – vitamīni ādai nestāv ne tuvu Beauty bagātīgajam un daudzpusīgajam sastāvam.    

Beauty baro ādās šūnās, uzlabo sejās krāsu, palīdz izlīdzināt grumbas; aizsargā ādu no izžūšanas un palielina tās elastību un tvirtumu, stimulējot kolagēna un elastīna izstrādi. Atjauno ādas, matu un nagu šūnas, stimulē reģenerācijas procesus. Efektīvi cīnās ar ādas nepilnībām, attīra to no iekšpuses, novēršot melnos punktus, taukainu spīdumu, mikroiekaisumus, pelēcīgu sejas krāsu.

Novērš priekšlaicīgas novecošanās izmaiņas. Uzlabo struktūru matiem un nagiem, stiprina tos. Vairāk par Beauty šeit.

Nature Tan

Ne tikai nozīmīgs antioksidantu avots. Tam ir patiesi multifunkcionāla iedarbība. Pirmais, tas aizsargā pret fotonovecošanos. Ar to aizvien vien vairāk saskaras arī jaunas sievietes, un tas noved pie priekšlaicīgas ādas novecošanās.

Atšķirībā no novecošanās, kas saistīta ar vecumu, ādas foto novecošanās procesam ir īpašs raksturs. Tas nav ģenētiski ieprogrammēts, priekšlaicīgas novecošanās un bojātas ādas cēlonis ir ultravioletais starojums.

Lai sasniegtu perfektu iedegumu, mēs daudzas stundas pavadām dedzinošos saules staros vasarā un cenšamies saglabāt iegūto iedegumu solārijā ziemā. Tā rezultātā notiek ādas fotobojājums: parādās apsārtums, kas vēlāk var pārvērsties pigmenta plankumos, iedegums kļūst nevienmērīgāks, bet āda - sausa un blāva, defekti parādās uz ādas kā pirmās grumbas.

Nature Tan satur selēnu, kas ne tikai sinerģiski sadarbojas ar kapsulas sastāvā esošo E vitamīnu, veicinot tā antioksidanta aktivitāti, nostiprinot muskuļu audus, padarot ādu daudz tvirtāku, bet selēns arī ir nepiciešams smadzēnēm labam garastāvoklim. Īpaši nozīmīgi tām sievietēm, kuras dzīvo valstīs, kur ziemas laikā dienas īsas un kuras cieš no gaismas trūkuma un ar to saistītas depresijas un nomākta garastāvokļa.

Nature Tan sastāvs kopumā ir interesants. Piemēram, kurkuma un beta-karotīns vasarā veicina ilgstoša un noturīga iedegumu veidošanos un aizkavē saules apdeguma un apsārtuma veidošanos.

Bet ziemā, dzeltenais pigments, kas ir daļa no kurkuma - kurkumīns - dos tev veselīgu un mirdzošu ādu bez jebkāda iedeguma.

Par ādas sausumu mēs bieži atceramies ne tikai pēc iedeguma, bet man tā paliek sausāka arī centrālapkures iespaidā. Ar šo ādas sausumu, ko izraisa UV starojums kaitīgā ietekme un gaisa sausums lieliski tiek galā kompleksā esošie sojas izoflavoni. Tie palīdz saglabāt ādas mitrumu un tiek palēnināta saistaudu kolagēna šķiedru degradācija dermā.

Nature Tan noderēs gan sauļošanās sezonā, gan ziemā slēpojot kalnos, gan tām,kuras sauļojas solārijos. Ādas aizsardzība no iešpuses. Vairāk par Nature Tan šeit.
Cheviton 

Tev palīdz parūpēties par matu un nagu stiprumu un skaistumu.

Tas ir ieteikts matu un nagu stiprināšanai un to lūstamības novēršanai. Tā sabalansētais sastāvs ir īsta skaistuma aptieciņa, kas palīdz padarīt tavu manikīru ideālu, bet frizūru – sajūsmas vērtu. Vairāk par Cheviton šeit.


Kā izvēlēties sev vajadzīgo?

Tas, protams, ir individuāli.

Tomēr vispārīgi ieteikumi: uztura bagātinātāju programmu ādas, matu un nagu veselībai veido kā bāzi izvēloties Beauty – tas, bez citām labām lietām, satur Omega 3 un Omega 6 neaizstājamās taukskābes.

Un pievieno LiveLon+, Nature Tan vai Cheviton. Antioksidantu aizsardzībai.

LiveLon+ -- ja vēlies strādāt ar priekšlaicīgas novecošanās problēmu. Noteikti, ja tev ir 35+ gadi.

Nature Tan – ja tuvojas sauļošanās sezona, ja sauļoties solārijā, ja dodies uz kalniem slēpot vai daudz uzturies telpās, kur tava āda cieš no sausuma. Ja ziemā tev ir nomākts garastāvoklis.

Cheviton – krāšņai matu rotai un perfektiem nagiem.

****
Lai iegādātos zvani man uz 25137267 vai raksti uz info@inesemillere.com.