MEKLĒT

Medisoya -- dabisks uztura bagātinātājs menopauzes simptomu mazināšanai

Menopauze ir vairāk nekā tikai hormonālās pārmaiņas. Tas ir pagaidu posms sievietes dzīvē, kas ir tāda apgriezta pubertāte, ar to atšķirību, ka menstruācijas beidzas :). 

Tiesa, tas sagādā ne mazums nepatīkamu menopauzes izjūtu – gan fizisku, gan emocionālu. Tās mazināt var ar uztura bagātināju Medisoya no Vision. Menopauzei izšķir trīs laika posmus:
  • Premenopauze jeb klimaksa sākums; menstruācijas ir smagas vai neregulāras.
  • Perimenopauze ir laika posms, kurš ietver pāris gadus pirms un pēc pēdējās menstruācijas. Šajā laikā menstruācijas kļūst vēl neregulārākas un paradās dažādi fiziski traucējumi, piemēram, karstuma viļņi.
  • Postmenopauze ir visa tava atlikusī dzīve pēc menstruāciju izbeigšanās.

Vidējais menopauzes vecums ir 52 gadi, bet sievietes var izjust agrīnas menopauzes simptomus savos 30 and citas savos 60 gados.

Dažām sievietēm menopauze nesagādā nekādas negatīvas izpausmes vai sajūtas, citas izjūt izteiktas hormonālās svārstības kā vienu vai vairākas menopauzes diskomforta sajūtas:    

 Arī man tādas nepatīkamas sajūtas bija - naktī aizmigt nevar, svīšana, karstuma viļņi nāk tā kā tāds tornado, un nezin kad nāks - bieži parādijās tieši visnepiemērotākajos brīžos. Nepatīkami, bet darīt reāli neko nevarēju. Viena milzīga mocīšanās...

Domāju, ka ja esi izjutusi, tad tu man piekritīsi. Ļooooti nepatīkami :(...

Draudzene dzirdot manas mokas man ieteica Medisoya no Vision -- uztura bagātinātāju.  

Pateicoties šim bioloģiski aktīvo vielu kompleksam manas nepatīkamās menopauzes izpausmes ( karstuma viļņi, bezmiegs, neizprotams kreņķīgums, svīšana) pārstāja mani mocītt un pazuda uz neatgriešanos.


 Kā izvairīties vai/un mazināt menopauzes simptomus?
 
Ja šī ir problēma arī tev iesaku personīgi izmēģināto un par ļoti labu atzīto bioloģiski aktīvo dabīgo piedevu - Medisoya.

Sastāvs: Sojas ekstrakts (t.sk.izoflavoni 10mg) 100mg, D2 vitamīns 0,118mg, D3 vitamīns 1mg, kalcija hidrofosfāts (t.sk.kalcijs 95mg, fosfors78mg) 410mg


Sojas izoflavoni pēc ķīmiskās struktūras ir tuvi sievišķiem hormoniem. 

http://client.visionshop.me/?from=ECV-3227947Tie uzlabo sievietes organisma reproduktīvo funkciju, stimulē aktīvu epidermas šūnu atjaunošanos, regulē ādas mitruma līmeni un veicina kalcija saglabāšanos organismā.

Dabīgs estrogēns.

D3 un D2 vitamīni veicina kalcija asimilēšanos un uzlabo kaulaudu mineralizācijas procesus.

Ieteicams lietot reproduktīvās sistēmas funkcionālā stāvokļa uzlabošanai, nepatīkamu un sāpīgu sajūtu rašanās riska mazināšanai periodā pirms un pēc menopauzes, fosfora-kalcija vielumaiņas traucējumu profilaksei organismā.

Iepakojums: 60 kapsulas

Lai iegādātos produktu noklikšķini šeit.

****

Atceries, ka es esmu tikai Skype sarunas attālumā, ja vēlies pārrunāt savas individuālās vajadzības un izvēlēties sev efektīvākos uztura bagātinātājus; uzzini vairāk par konsultāciju.