MEKLĒT

Kāju Vēnu Problēmas un Risinājumi no Vision


Palielinātas varikozas vēnas, pietūkums, sāpes un smagums kājās – tās visas ir venozas mazspējas, slimību pazīmes, kuras pazina jau mūsu senči. Cik bieži mēs sastopamies ar venozo mazspēju šodien, un vai var mūsdienu zinātne piedāvāt mums efektīvu un drošu līdzekli pret šo kaiti? 


Slimības vēsture

Hroniska venozā mazspēja. Šī biedējošā diagnoze bija pazīstama jau V gadsimtā p.m.ē. Gadu simtiem ārsti meklēja venozās mazspējas iemeslu, līdz angļu ārsts Viljams Garvejs atklāja asinsrites sistēmas darbošanās principu. Šodien ir zināms, ka mūsu asinsrites sistēma sastāv no asinsvadiem 160 tūkstošu kilometru garumā, no kuriem puse ir attiecināma uz vēnām.

Pa artērijām asins no sirds nonāk orgānos, tos nodrošinot ar skābekli. Pa vēnām  asinis atgriežās plaušās un sirdī, lai no jauna saņemtu skābekļa devu un dotos kārtējā ceļā pa organismu.

Evolūcijas miljonu gadu laikā vēnas nespēja pārkārtoties tā, lai atbilstu jauniem dzīves apstākļiem – bet mūsdienu cilvēks ir gandrīz metru garāks par saviem senčiem. Turklāt, vēnas sākotnēji ir paredzētas citai fiziskai slodzei. Tās strādā optimāli, kad cilvēks ir pastāvīgā kustībā, ko nevar teikt par lielāko daļu mūsdienu cilvēku.

Mazkustīgs dzīvesveids samazina vēnu tonusu. Tās kļūst vārgas un izstieptas; asins spiediens tajās kļūst vājāks.
Tā vietā, lai aizvien no jauna atgrieztos sirdī, asins paliek asinsvados, tie „ pārpurvojas”, kājas pampst, sāp, uz kājām parādās asinsvadu zvaigznītes, vēnas palielinās, tajās veidojas trombi.

Varbūt vēnu izskata dēļ tev ir kauns parādities pludmalē, baseinā ?


Tu neesi viena – tā ir civilizācijas slimība.

Vēnu saslimšana draud katram no mums, tā ir cilvēka maksa par evolūciju. Tāpēc nav brīnums, ka hroniska venozā mazspēja ir izplatīta tik ļoti, ka to pieskaita pie civilizācijas slimībām.

Par vēnu saslimšanu problēmas aktualitāti var spriest pēc to izplatības pakāpes.

Saskaņā ar medicīnas datiem,

gandrīz 90% sieviešu un vairāk kā 60% vīriešu cieš no hroniskas venozās mazspējas.


Kāpēc vēnu saslimšanas ir tik izplatītas?

Pirmkārt, šīs slimības strauji „kļūst jaunākas”.  

Ja tikai 30 gadus atpakaļ ar hronisku venozo mazspēju saskārās, galvenokārt, no 50 līdz 60 gadu veci cilvēki, bet tagad saslimstības ir raksturīgas arī daudz jaunākam vecumam – no 15 līdz 40 gadiem. Tas ir saistīts ar lieko svaru, lielu slodzi uz kājām un smēķēšanu.

Otrkārt, daudzi saslimušie neuzskata vēnu slimības par nopietnām.

Tieši vieglprātīga attieksme un ilūzijas, ka asinsvadu zvaigznīte ir tikai kosmētisks defekts, veicina to, ka cilvēks ielaiž slimību.

Daudzi no mums zaudē mēnešus un pat gadus, lai saprastu, ka brīnumi nenotiek, ka slimība progresē un bez ārstēšanas nevar iztikt.

Risinājums?

Daba mums kā vienmēr nāk talkā un dāvā ārstniecības augus -- unikālus dabiskus venotoniķus, kas ārstē vēnu slimības.

Pats pazīstamākais un pārbaudītākais fito līdzeklis, kas ir sen atzīts arī klasiskajā medicīnā, ir zirga kastanis.

No šī auga ziedkopām, augļiem un lapām gatavo dažādus līdzekļus ārīgai un iekšķīgai lietošanai, kas nostiprina vēnu sieniņas, noņem iekaisumu un šķidrina asinis.

Citi spēcīgi un iedarbīgi venotoniķi ir sarkano vīnogu lapas, raganu lazdas un ruskusa lapas. Ciprese un lavanda nostiprina vēnu sieniņas, veicina un normalizē vielmaiņas procesus saistaudos.

Ideāls palīgs cilvēkiem, kas cieš no venozās mazspējas, var būt līdzeklis, kas satur visus.

Bet vai var patstāvīgi izvēlēties pareizās nepieciešamo ingredientu proporcijas? 

Šķiet, ka maz kurš ir uz to spējīgs.

Kompānija Vision ir atvieglojusi mums šo uzdevumu un piedāvā revolucionāru produktu, kurā ir ideāli salikti kopā visi efektīvākie augu valsts venotoniķi, radot
Gēlu VenoStrong.


Gēls VenoStrong iedarbojas uzreiz uz visiem hroniskas venozās mazspējas cēloniem un izpausmēm.
  • Ērts un vienkāršs lietošanā, tam piemīt ātrs efekts.
  • Palīdz noņemt pietūkumu, atbrīvo no sāpēm un smaguma sajūtas kājās.
  • Uzlabo asins cirkulāciju, paaugstina vēnu tonusu un padara to sieniņas stiprākas.
  • Samazina kapilāru caurlaidību un mazina iekaisumu
  • Atbrīvo no ārējām hroniskas venozās mazspējas pazīmēm: pietūkuma, asinsvadu zvaigznītēm u paplašinātām vēnām.

Lietošana un sastāvs

Sastāvdaļas
30% augu ekstrakts (sarkano vīnogu lapas, durstīga adatene, raganu lazda, zirgkastanis)
Cipreses ēteriskā eļļa – 0,07%
Lavandas ēteriskā eļļa – 0,07%

Uzklāt gēlu uz tīras kāju ādas 2 reizes dienā. Gēls nav taukains un ātri iesūcas ādā, neatstājot taukainu virskārtiņu.Lai iegūtu maksimālo iedarbības efektu, rekomendēts lietot vienlaikus ar VenoStrong bioloģiski aktīvi vielu kompleksu.


Uzzini, kā iegādāties šo un citus VISION International People Group produktus. SPIED ŠEIT.

****

Atceries, ka es esmu tikai Skype sarunas attālumā, ja vēlies pārrunāt savas individuālās vajadzības un izvēlēties sev efektīvākos uztura bagātinātājus; uzzini vairāk par konsultāciju.