MEKLĒT

PentActiv Rokassprādžu Maģija Tavai Veselībai

Veselību veicinoši aksesuāri ir neatņemama modernās sievietes, kura izvēlas uzņemties atbildību un rūpēties par sevi, dzīves daļa. 

Kompānijas Vision speciālisti ir spējuši pierādīt, ka mūsdienīga rokassprādze ir ne tikai moderns un dārgs tās nēsātājas tēla papildinājums, bet ir arī unikāls aksesuārs, kas palīdz mums atjaunot veselību. Šo izsmalcināto aksesuāru ārstnieciskā iedarbība ir visaptveroša; tās mērķis ir uzlabot visu lielāko cilvēka organisma sistēmu darbību.

  Agrāk:

Sākumā, pirms gadu tūkstošiem, rokassprādzēm vairāk bija maģiska nozīme.

Tika uzskatīts, ka tās aizsargā no ļauniem gariem, ienaidniekiem, posta un slimībām. Vēsturiskie un arheoloģiskie avoti apliecina, ka rokassprādzes bija ne tikai sievietes, bet arī vīrieša dzīves neatņemama sastāvdaļa.

Rokassprādzes nēsāja daudzas senās tautas: šumēri, inki, ēģiptieši, romieši, skifi, grieķi u.t.t Tomēr civilizācijas attīstības gaitā šīs rotaslietas pamazām zaudēja mistisko un simbolisko nozīmi. 

Tās kļuva tikai par dekoratīviem elementiem. Tādēļ vairums mūsdienu rokassprādžu ir tikai dizaineru un juvelieru meistarības apliecinājums.

21 gadsimta risinājums:

Kompānija Vision nolēma atdot rokassprādzei tās galveno nozīmi, kas tai piemita sākumā – cilvēka veselības saglabāšana, aizsardzība un nostiprināšana.
 
Kā tas iespējams? – tu vaicāsi. Viss ir vienkārši un ar maģiju tam nav nekāda sakara. Inovatīvās tehnoloģijas un pēdējie sasniegumi medicīnā ļāvuši jonu, magnētiskā un infrasarkanā starojuma spēku izmantot veselības labā. 

Tā tika radīts patiesi unikāls aksesuārs – rokassprādze Pentactiv ar keramiskiem ieliktņiem. 

Pateicoties nanotehnoloģijām, Pentactiv rokassprādzes apvieno sevī piecu dabas elementu

  • sudraba jonu,
  • skābekļa jonu,
  • infrasarkano staru,
  • ģermānija elektronu
  • magnētisko viļņu spēku.

Analogu rokassprādžu ražotāji parasti izmanto trīs, četrus aktīvus ieliktņus. 

Kompānijas Vision speciālisti nolēma pastiprināt rokassprādžu iedarbību un izveidoja rokassprādzi ar pieciem elementiem. Šobrīd tirgū neviens, izņemot Vision, neražo rokassprādzes ar pieciem aktīviem ieliktņiem. 

Šī neatkārtojamā, bioloģisko aktīvā kombinācija ļauj nostiprināt katra cilvēka veselību un uzlabot viņa pašsajūtu

Lielākajai daļai no mums grūti noticēt, ka starojums un joni var labvēlīgi iedarboties uz mūsu organismu. Tomēr zinātnieki ir pierādījuši – jo mazāks ir aktīvās daļiņas izmērs, jo vairāk tā ietekmē organismu. 

Ne tikai dārglieta

Par sudraba unikālajām īpašībām leģendas klīda jau pirms simtiem gadu. Ar laiku visi mīti apstiprinājās. 

Sudrabs nav tikai dārgmetāls, tas ir aktīvs mikroelements, kas tiešām var labvēlīgi ietekmēt mūsu organismu. Šis metāls piedalās fermentu, vitamīnu un hormonu sintēzē, stimulē asinsrades orgānus un aizsargā organismu no slimības izraisošajām baktērijām un vīrusiem

Visaktīvākās ir sudraba pašas sīkākās tā daļiņas ar izmēru aptuveni 3-5 nanometri. Tieši tādas daļiņas ir PentActiv rokassprādzē. 


Atbrīvo no skābekļa trūkuma
 
Droši vien esi ievērojusi, cik svaigs gaiss ir pēc negaisa un cik patīkami un viegli ir elpot kalnos, krastmalā vai ārpus pilsētas. 

Tāda gaisa dziedinošo spēku rada tajā esošais maksimālais negatīvi lādēto skābekļa jonu – anjonu daudzums. 

Negatīvi lādētās daļiņas stimulē vielmaiņu, paaugstina imunitāti, regulē un saglabā organisma fizioloģiskās funkcijas. Pētījumu rezultāti liecina, ka anjoni palēnina vairāk nekā 30 slimību attīstību, samazina to simptomus, un palīdz ārstēšanas procesā. 

Biokeramiskie ieliktņi AeroTeq atbrīvos mūsu organismu no skābekļa trūkuma. Tie izstaro negatīvi lādētus skābekļa jonus ar koncentrāciju 800–1000 jonu/cm3, kas līdzinās tīra ārpilsētas gaisa kvalitātei. 

Labvēlīgā magnētisko lauku iedarbība 

Magnetoterapija ir īpaši populāra jau daudzus gadus un to uzskata par vienu no iedarbīgākajām fizioterapijas metodēm. Tā palīdz paātrināt ārstēšanas procesu, pazemina arteriālo spiedienu, uzlabo veģetatīvās nervu sistēmas un endokrīnās sistēmas darbu, atjauno imunitāti, turklāt tai nav blakusefektu. 

Ārstnieciskā rokassprādze ar magnētiskajiem ieliktņiem ir ārstēšanas un profilakses metode bez zālēm, kas izmanto magnētiskā lauka iedarbību uz bioloģiski aktīvajiem punktiem, kas atrodas cilvēka plaukstas pamatnē. 

Ārstnieciskais ģermānijs

GermaTeq  keramiskiem ieliktņi
Šo ķīmisko elementu atklāja 19. gs. beigās, un zinātnieki ne uzreiz atklāja tā ārstnieciskās īpašības. 

Daudzi pētījumi pierādīja, ka ģermānijam tiešām piemīt plašs dziedniecisko īpašību spektrs. Tas nodrošina skābekļa nokļūšanu organisma audos, paaugstina imunitāti un tam piemīt pret audzējiem vērsta aktivitāte. 

GermaTeq ieliktņu darbības princips: ādas kontaktā ar ģermāniju organismā notiek sarežģīti bioķīmiskie procesi, kas atveseļo asinsrites sistēmu, piesātina šūnas ar skābekli, tās atjaunojot. 

Izstaro gaismu

Mūsu organismam vajadzīga pastāvīga „barošana ar siltuma stariem”, jo tas pats izstaro garos infrasarkanos viļņus. 

Ja tādas „barības” nav, organisms ātri novājinās, noveco, uz vispārējās pašsajūtas pasliktināšanās fona attīstās dažādas saslimšanas

Rokassprādzei ir biokeramiskie ieliktņi, kas izstaro garo viļņu infrasarkano starojumu. Infrasarkanais starojums no SolarTeq biokeramiskajiem ieliktņiem iekļūst ādā un nonāk kontaktā ar ūdens molekulām. Tas izraisa asinsvadu paplašināšanos, veicina dažādu organisma audu un orgānu asinsapgādi

Kam jālieto PentActiv rokasprādzes:

- Visiem, kuri tiecas saglabāt veselību un pagarināt jaunību.
- Tiem, kas ikdienā lieto mobīlos tālruņus.
- Tiem, kuri ikdienā strādā pie datora.
- Tiem, kas dzīvo industriāli attīstītajās valstīs.
- Tiem, kas cieš no sirds un asinsvadu slimībām un a
r vecumu saistītām izmaiņām.
- Tiem, kuri pakļauti intensīvai emocionālai spriedzei un ​​stresam.
- Tiem, kuriem ir mazkustīgs dzīvesveids.
- Tiem, kas smēķē un lieto alkoholu.

PentActiv rokassprādze ne tikai atveseļo organismu, bet ir skaists, izsmalcināts un dārgs aksesuārs – tā ir pārklāta ar 23 karātu zeltu.Pentactiv rokassprādzes iegādājamas divās versijās -- sieviešu un vīriešu.  


Tā ir lieliska dāvana: sev un savam mīļotajam vīrietim.  

 
Mudītes PentActive rokassprādzes rezultātu lasi šeit.


PentActiv (vīriešu)  
Stilīga, vīrišķīga, veselīga
PentActiv (sieviešu) 
Stilīga, sievišķīga, veselīgaRokassprādzes ir tikai viens no Vision International People Group bagātīgā dzīves labsajūtas un veselību uzlabojošo produktu klāsta. 

Uzzini kā iegādāties šos un citus VISION International People Group produktus SPIED ŠEIT.