MEKLĒT

Menopauze: kā tikt galā ar Menopauzes Diskomfortu

Sievietei vecums pēc 40 tas nozīmē menopauzes tuvošanos un tas nozīmē pārmaiņas un stresu. Kā sadraudzēties ar menopauzi un pārvadīt pārmaiņu stresu?  
    

Garastāvoklis, libido, ķermeņa kompozīcija, āda, reproduktīvā sistēma, ķermeņa svars - viss ir pārejas periodā. Viss mainās, lai sagatavotu tevi nākamajiem brīnišķīgiem 40 tavas dzīves gadiem. 

Menopauzes pārmaiņas un dažādo jauno pusmūža prasību un izaicinājumu kopums neizbēgami noved pie stresa.

Lai veiksmīgi tiktu galā ar stresu, ko izjūt pusmūža sieviete jāņem vērā daudzi faktori

Tie bieži veidojas summējoties hormonālajām izmaiņām un dažādiem citiem dzīves izaicinājumiem, tostarp darba stresu, aprūpētājas stresu, kas sastīts ar rūpēm par novecojošiem vecākiem, „tukšās ligzdas sindroma” piedzīvošana, vai vēl vairāk – tavu tendenci būt supersievietei. Pievieno šim sarakstam vēl menopauzes simptomus, kuri neglābjami parādās tavā dzīvē.

Jau tā stipri apgrūtinātai ar pusmūža prasībām, tagad tev ir jātiek galā arī ar hormonālām pārmaiņām, garastāvokļa svārstībām, un papildu stresu, kas pavada šīs fizoloģiskās izmaiņas tavā organismā. Kaut menopauze ir dabisks un neizbēgams posms sievietes dzīvē, tas ir notikums, pār kuru tev liekas, ka tev ir maz kontroles.

Lai atgūtu kontroli pār ar menopauzi saistīto stresu un neizbēgamajām dzīves pārmaiņām, stresa vadīšanai pusmūžā ir jāpieiet holistiski – strādājot ar prāta un ķermeņa komponenti vienlaikus.

Menopauze nav pasaules gals.

Menopauze ir absolūti dabisks process, kas skar jebkuru sievieti, arī mani :) Tomēr tam vēlams sagatavoties, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu. No menopauzes nav jābaidās – ar to jādraudzējas. Viss, kas tev ir nepieciešams ir zināšanas un zinoši pavadoņi.

Pirms mēs apskatīsim idejas, kā tikt galā ar pārmaiņu stresu un sadraudzēties ar menopauzi, noskaidrosim dažas neskaidrības par to, kas menopauzes ir.

Kas ir menopauze?

Menopauze ir vairāk nekā tikai hormonālās pārmaiņas. Tas ir pagaidu posms sievietes dzīvē, kas ir tāda apgriezta pubertāte, ar to atšķirību, ka menstruācijas beidzas :)

Menopauzei izšķir trīs laika posmus:

  • Premenopauze jeb klimaksa sākums; menstruācijas ir smagas vai neregulāras.
  • Perimenopauze ir laika posms, kurš ietver pāris gadus pirms un pēc pēdējās menstruācijas. Šajā laikā menstruācijas kļūst vēl neregulārākas un parādās dažādi fiziski traucējumi, piemēram, karstuma viļņi. 
  • Postmenopauze ir visa tava atlikusī dzīve pēc menstruāciju izbeigšanās.

Vidējais menopauzes vecums ir 52 gadi, bet sievietes var izjust agrīnas menopauzes simptomus savos 30 and citas savos 60 gados. 

Daudzas sievietes izjūt vienu vai vairākas diskomforta sajūtas

Dažām sievietēm menopauze nesagādā nekādas negatīvas izpausmes vai sajūtas, citas izjūt izteiktas hormonālās svārstības kā vienu vai vairākas augstākminētos menopauzes  simptomus.   

Arī man tādi bija - tiesa pateicoties Medisoya bioloģiski aktīvo vielu kompleksam man nepatīkamās menopauzes izpausmes ( karstuma viļņi, bezmiegs, svīšana) mani mocīja tikai vienu mēnesi ( bija ļooooti nepatīkami :(... ) un nekad vairs neatgriezās. 

Hormonālās svārstības un estrrogēna līmeņa pazemināšanās ir menopauzes stresa un šo nepatīkamo simptomu galvenās veicinātājas.


Kā izvairīties no menopauzes diskomforta sajūtām?


Iesaku personīgi izmēģināto un par ļoti labu atzīto bioloģiski aktīvo vielu kompleksu -  
Medisoya.

Sastāvs: Sojas ekstrakts (t.sk.izoflavoni 10mg) 100mg, D2 vitamīns 0,118mg, D3 vitamīns 1mg, kalcija hidrofosfāts (t.sk.kalcijs 95mg, fosfors78mg) 410mg


Sojas izoflavoni - fitoestrogēni, pēc ķīmiskās struktūras ir tuvi sievišķiem hormoniem. Kad sievietes estrogēna līmenis pazeminās, fitoestrogēni nāk mums talkā :)
MeD3 un D2 vitamīni veicina kalcija asimilēšanos un uzlabo kaulaudu mineralizācijas procesus. 


  • Atjauno hormonālo līdzsvaru.
  • Novērš nepatīkamas sajūtas, kas saistītas ar meno- pauzi: karstuma viļņus, svīšanu, maksts sausumu, garastāvokļa svārstības, atjauno miegu.
  • Palielina libido.
  • Novērš ādas novecošanos.
  • Normalizē minerālu vielmaiņu.
  • Uzlabo kaulu un locītavu stāvokli.
  • Novērš osteoporozes izpausmes. 

Uzzini, kā iegādāties šo un citus VISION International People Group produktus. SPIED ŠEIT.