MEKLĒT

Kādus Vitamīnus lietot Grūtniecības Laikā?


Grūtniecība pēc 40. Tas jau sen nav jaunums. Tiesa ir lieta, ko topošajām māmiņām, vēl jo vairāk 40+ ir jāņem vērā. Tie ir vitamīni jeb uztura bagātinātāji, kuri domājot par bērniņa un savu veselību ir jālieto grūtniecības laikā. 

Grūtniecība pēc 40 vairs nav nekas ārkārtējs mūsdienu sabiedrībā, tomēr ir skaidrs, ka palikt stāvoklī un iznēsāt veselu bērnu šajā vecumā nav tik vienkārši un viegli, kā jaunībā, tas prasa nopietnāku attieksmi, lielāku uzmanību pievērst tam, ko un kā mēs ēdam, kā izturamies pret savu un sava nedzimušā bērna veselību

Labā ziņa ir tā, ka mūsdienās ir pieejama arī pietiekoši daudz informācijas par to, kādi vitamīni, minerālvielas nepieciešami grūtniecēm un īpaši- grūtniecēm virs 40, kā arī ir plaši pieejama to iegāde

Īpašu uzmanību gribas pievērst uztura bagātinātājiem VISION, kas ir ārstu un zinātnieku atzīti dabīgu augu izejvielu augstas tehnoloģijas apstrādes produkti. Visi UB komponenti ir tikai un vienīgi dabīgas, augu izcelsmes, kas padara tos vērtīgus un aktīvus, bet UB sastāvs piemeklēts skrupulozi, precīzi un zinātniski pamatoti, lai radītu harmonisku, optimizētu cilvēka uzturu atkarībā no viņa individuālajām vajadzībām. 

Zemāk publicēju divu ārstu - ginekoloģu Ingrīdas Tomas un Aijas Tulas-Rijkures rakstu par VISION uztura bagātinātājiem grūtniecēm, kas publicēts Ginekoloģijas un Dzemdniecības žurnālā.


Uzzini kā iegādāties šos un citus VISION International People Group produktus SPIED ŠEIT.

Neesi pārliecināta, kurš produkts no bagātīgā klāsta dos tev vislielāko veselības efektu? Uzzini kā es varu izveidot tev individuālu programmu.