MEKLĒT

Granatin Q10 Vision (koenzīms Q10 + granātābola pulveris) = antioksidantu prenovecošanās formula!Koferments Q-10, pazīstams arī kā koenzīms Q10, ubiquinon vai vitamīns Q  ir spēcīgs antioksidants, kas nodrošina organisma aizsardzību, uzlabo vielmaiņu un palēnina organisma novecošanās procesus, cīnoties ar novecošanos veicinošajiem brīvajiem radikāļiem; ir viens no nozīmīgākajiem pamatelementiem organismā enerģijas ražošanai.

Tas ne tikai spēj attālināt vecumdienas, tas var novērst un izārstēt tādas saslimšanas, kas rodas novecošanās procesu dēļ, piemēram, sirds slimības. 

Cilvēka organisms ražo koenzīmu Q10, tomēr
pēc 30 gadu vecuma koenzīma saturs organismā ar katru gadu pazeminās un sasniedzot 60 gadu vecumu tā saturs ir tikai 50% no „jaunības” daudzuma, izraisot priekšlaicīgu novecošanos un hroniskas saslimšanas.

Mēs visi gribam dzīvot ja ne mūžīgi, tad ilgi un laimīgi. Bet laime vienkārši nav iedomājama bez labas veselības un jaunības sajūtas. Bet vai ir iespējams saglabāt nenovērtējamās dāvanas?
 
Sliktā ziņa...

Par statīniem - neskatoties uz to, ka kardiologi aizvien biežāk pauž satraukumu par blakusefektiem no statīnu lietošanas, tie joprojām tiek cilvēkiem izrakstīti.  

Lietojot šķietami nevainīgus statīnus holesterīna līmeņa pazemināšanai, ir iespējams radīt būtisku apdraudējumu savu veselībai. Ar šo satraucošu atklājumu nāca klajā divi ASV kardiologi nesenajā zinātnes konferencē Londonā. Pierādīts, ka statīni ne tikai pazemina holesterīna biosintēzi, bet arī traucē koenzīma Q10 ražošanu organismā. 

Ņemot vērā, ka koenzīms Q10 ir vitāli nepieciešams sirds muskuļa funkciju nodrošināšanai, tā sintēzes traucējumi var palielināt sirds mazspējas risku pacientiem, kuri lieto statīnu grupas zāles. Koenzīms Q10 šiem cilvēkiem ir jāuzņem papildus.

Plus mūsdienu jaunais straujais un stresainais dzīves ritms nolieto organismu daudz straujāk un ātrāk nekā pirms vairākiem gadsimtiem. 

Un pirmā triecienu saņem vissvarīgākā sistēma – sirds un asinsvadu. Ar katru gadu sirds slimnieku skaits pastāvīgi pieaug, turklāt pašas slimības strauji kļūst jaunākas – miokarda infarkts tagad sastopams par 25 gadus veciem cilvēkiem.

Pašreiz sirds un asinsvadu sistēmas slimības ir pirmās nāves iemeslu sarakstā visā pasaulē. 

Un pat tie, kas neko nezina par „sirdslietām”, pēc 30 gadu vecuma robežas sāk sūdzēties par paaugstinātu nogurdināmību un pastāvīgu nogurumu, vispārēju veselības stāvokļa pasliktināšanos, uzmanības un darbspēju pazemināšanos.

Iemesls?

Īpašas vielas ar sarežģītu nosaukumu koenzīms Q10 līmeņa pazemināšanās; vielas, kam ir svarīga nozīme šūnu enerģētiskajā līdzsvarā un visa organisma veselībā.

Tieši koenzīms Q10 ir atbildīgs par molekulu adenozīntrifosfāta (ATF) veidošanos – svarīgākā enerģijas pārnēsātāja organismā. Vienas ATF molekulas dzīves „ilgums” ir mazāks par minūti, tāpēc ATF „enerģētisko” rezervju organismā vienkārši nav

Bet tātad – tās pastāvīgi jāpapildina

Vislielākā koenzīma Q10 koncentrācija ir tieši sirds muskulī, jo ATF nepieciešams sirdij, lai tā pastāvīgi sarautos. 

Ubihinons uztur vajadzīgajā līmenī arī vielmaiņu, kuras traucējumi izraisa diabētu un citas endokrīnas saslimšanas, holesterīna uzkrāšanos un svara problēmas. 

Zinātnieki ir aplēsuši, ka jauns un vesels organisms izstrādā līdz 300 mg ubihinona diennaktī; tomēr pēc 30 gadu vecuma koenzīma saturs organismā ar katru gadu pazeminās un sasniedzot 60 gadu vecumu tā saturs ir tikai 50% no „jaunības” daudzuma.

Vēl viens pastāvīgs organisma novecošanās iemesls – brīvie radikāļi. Par tiem lasi šeit.  

  • Vai ir iespējams pagriezt laiku atpakaļ, kad runa ir par veselību?
  • Atjaunot ķermeni un šūnas, piespiest sirdi strādāt kā jaunībā – bez traucējumiem?
  • Atklāt tā jaunības eliksīra formulu, par kuru cīnījušies sendienu alķīmiķi un pagājušā gadsimta zinātnieki?

Jā! ...Labā Ziņa ...

Un par šīs formulas galveno sastāvdaļu jākļūst vielai, kas nomāc brīvo radikāļu iedarbību un paaugstina koenzīma Q10 līmeni
 
Turklāt „antioksidanta” sastāvdaļai tiek izvirzītas visstingrākās prasības – tai jāapvieno iedarbīgums ar dabisku izcelsmi. Pretējā gadījumā formula nebūs droša – jo, kā pierādījuši zinātnieku pētījumi, „ķīmiskie” antioksidanti draud ar nopietnu un kaitīgu pārdozēšanu.

Kompānijai Vision ir izdevies paveikt patiesi neticamo – atklāt un patentēt, lai arī ne mūžīgas, bet ilgas jaunības formulu ar nosaukumu GRANATIN Q10.

Granatin Q10 kura sastāvā ietilpst koenzīms Q10, vitamīni C un E, kā arī spēcīgākais antioksidants – granātābola pulveris.


Granātābols iemieso nemirstību, mūžīgu auglību un laimīgu nākotni. Par granātābola (vai „kartāgiešu ābola”, kā to sauca romieši) dziednieciskajām īpašībām cilvēki zina jau vairākus tūkstošus gadu. 

Un šis ābols ir patiesi tāds, kas padara jaunāku, jo granātābola sēklas ir bagātas ar vitamīniem, minerāliem un tām piemīt spēcīgāka, salīdzinot ar citiem dabīgajiem avotiem, antioksidanta iedarbība

Kāpēc Izvēlēties GRANATIN Q10?

Produkta sastāvā ietilpstošais koenzīms Q10 ar granātābola pulveri veido nopietnu atjauninošu tandēmu, kas:
Learn about Granatin Q10


  • veicina šūnu atjaunošanos un reģenerāciju.
  • palēnina novecošanas procesu un
  • pazemina paaugstinātu arteriālo spiedienu,
  • kavē sirds išēmiskās slimības, miokarda infarkta attīstību.

Speciālisti iesaka lietot preparātus ar koenzīmu Q10, sākot no 30-35 gadu vecuma – lai justos vismaz uz 30 arī 60 gadu jubilejā.


Uzzini, kā iegādāties šo un citus VISION International People Group produktus. SPIED ŠEIT.