MEKLĒT

Dabīgi Bioloģiski Aktīvi Vitamīni Imunitātes Stiprināšanai | Vision uztura bagātinātāji

Imunitāti stiprināt nepieciešams vienmēr – visu gadu, jo īpaši mums aizņemtām sievietēm. Jo stresi, liels darba apjoms, nepilnvērtīgs un nepareizs uzturs – tas viss izraisa veselības novājināšanos. Tomēr rudens ir laiks, kad par to jādomā īpaši un talkā jāņem dabiski bioloģiski aktīvi vitamīni.


Tās, kuras mani pazīst zina, ka neskatoties, ka es esmu svaigēšanas entuziaste un 80% no manas ēdienkartes sastāv no augļiem un dārzeņiem, es regulāri (jau 30 gadus ikdienas ) lietoju dažādus uztura bagātinātājus. Es tos izvēlos atkarībā no sezonas vai manām tā brīža vajadzībām.

No personīgās un manu klientu pieredzes zinu, ka nav lielāka trieciena mūsu veselībai un imunitātei kā stresa un drēgnā laika kombinācija

Tāpēc kopā citiem saaukstēšanās un gripas profilakses pasākumiem bez papildus uztura bagātinātāju palīdzības neiztikt.  

Mūsu imunitāte ir ļoti sarežģīta; tā ietver gandrīz visas organisma sistēmas. Un tieši imūnsistēma ir tā, kur rodas pirmie veselības traucējumi. 

Tāpēc jebkādi imunitātes traucējumi negatīvi iespaido daudzus orgānus, audus un šūnas. Bet, no otras puses, traucējumi imunitāti atbalstošās sistēmās noteikti izraisīs arī tās novājināšanos. 

Tieši tāpēc mūsu aizsardzības sistēmai ir vajadzīgs efektīvs un spēcīgs atbalsts no ārpuses. 

Ne visi vitamīnu preparāti ir vienādi. 

Es esmu dabiskā veselīgā dzīvesveida entuziaste un, tāpēc lietoju un iesaku tikai tādus uztura bagātinātājus, kuri satur visu produktu, un dabīgi un bioloģiski aktīvi, nevis kaut kādus derivātus vai vēl sliktāk ķīmiskus savienojumus. Tie tikai piesārņo organismu un nodarīs vairāk ļaunuma nekā labuma.

Mana izvēle ir DiReset no Vision International People Group -- uzņēmuma, kura augstvērtīgā produkcija nopērkama arī Latvijā (Eiropas Savienībā).  


 DiReset

Sastāvs

Spēcīga formula ar tajā esošo inulīnu, spirulīnu un beta glukāniem, vitamīnu E un selēnu, kuriem piemīt unikālas īpašības stimulēt cilvēka imūnsistēmu, reizē arī veicot organisma detoksikāciju-attīrīšanu.
Inulīns — dabīgs prebiotiķis, kas veicina zarnu trakta mikrofloras normalizēšanos, uzlabojot gremošanu. Inulīns palīdz organismam asimilēt tam nepieciešamos minerālus un vitamīnus, aktivizē asinsrades sistēmu un paaugstina imunitāti. Inulīns DiReset tika izgatavots no cigoriņiem, kas aug ekoloģiski tīros rajonos.


Spirulīna - ne velti tiek uzskatīta par vienu no veselībai visderīgākajiem produktiem. Tieši unikālais bioķīmiskais sastāvs ir ļāvis tai saglabāties nemainīgā veidā pat pēc simtiem miljonu evolūcijas gadiem. 

Šī sīkā zilzaļā aļģe satur vairāk kā tūkstoti organismam vitāli svarīgu vielu – vitamīnu, aminoskābju un minerālu. Spirulīna ir arī lielisks olbaltumvielu avots.

Pateicoties savam bagātajam sastāvam, spirulīna stiprina „zarnu trakta imunitāti” un uzlabo gremošanas trakta darbību. Spirulīnu DiReset iegūst no Čadas ezera dzīlēm Āfrikā un Činhajas ezera Ķīnā.
 
Iedarbība:

Kompleksa DiReset sabalansētā formula darbojas visos līmeņos un atbilst svarīgākajām prasībām ideālam produktam imunitātei:

- Palīdz pārstartēt un atjaunot imūnsistēmu visos līmeņos.
- Aktivizē imūnšūnu darbību visos līmeņos, pagarina to mūžu.
- Atpazīst un iznīcina mutantās ( vēža) šūnas visagrākajās stadijās.
- Iznicina lielāku daudzumu baktēriju, vīrusu, sēnīšu, parazītu.
- Normalizē zarnu trakta mikrofloru, tā nostiprinot ,,zarnu trakta imunitāti".
- Veicina piesārņojuma un toksīnu izvadīšanu no or- ganisma.
- Uzlabo gremošanu. 

Nenovājina imunitāti, bet stiprina to, ļaujot imūnsistēmai strādāt ar pilnu spēku  un organismam atjaunoties dabiski. 

Vislabākā aizsardzība un rūpes par savu veselību būs, ja lietosi DiReset vismaz trīs mēnešus

Produktam ir visaugstākā kvalitāte:
 
Tikai 100% dabīgas sastāvdaļasbioloģiskā aktivitāte 98%, bioloģiskā uzsūkšanās 100% -- tas ir nenoliedzami būtiski, jo mēs vēlamies sev vislabāko, nevis kaut kādus derivātus vai vēl sliktāk ķīmiskus savienojumus. Tie tikai piesārņo organismu un nodarīs vairāk ļaunuma nekā labuma.

Visa produkcija tiek ražota un atbilst pašiem augstākajiem kvalitātes standartiem – Eiropas Savienības GMP. Man personīgi ir ārkārtīgi svarīgi, lai bioloģiski aktīvo kompleksu izgatavošanai būtu izmantoti vietējie augi, un lai produkti būtu ražoti Eiropā.


Uzzini kā iegādāties šo un citus VISION International People Group produktus SPIED ŠEIT.

Dabai nav sliktu laika apstākļu, tikai mums jābūt gatavām :)