MEKLĒT

Artemida Neo - dabisks fito komplekss cīņai ar Premenstruālo Sindromu (PMS)


To mēs visas labi, jo labi pazīstam: sāpes, kaprīzums, raudulība, nepārvarama kāre pēc saldumiem. Jā, tas mūs piemeklē ik mēnesi. 

To sauc par premenstruālo sindromu (PMS). Sajūtas, no kurām mēs tik labprāt izvairītos. Par laimi daba mums ir sagatavojusi efektīvu risinājumu. Un tas var būt arī tavs. PMS izpausmes nav nolemtība – tās var un pat vajag novērst.
   


Vēl vakar tu biji jautra un laimīga, pilna enerģijas un vitalitātes, gatava iekarot un mainīt visu pasauli, bet šodien jūties skumja, untumaina un neprognozējama; nespējīga tikt galā ar šķietamiem sīkumiem, un nevesela.  

Zinātnieki ir atklājuši, ka sievietes ikmēneša mainīgais garastāvoklis - tā nav tikai kaprīze; tā nav runa par spēju vai nespēju saturēt sevi rokās vai par izkāpšanu no gultas ar pareizo kāju.

Tas ir arī fizioloģisks stāvoklis. Un visjutīgākais un nepastāvīgākais šī stāvokļa periods ir laiks tieši pirms menstruāciju sākuma, ko sauc par premenstruālo sindromu (PMS).

Harmonijas zaudēšana – tas NAV tavā galvā

Starp sievietes psiholoģisko stāvokli un viņas menstruālo ciklu ir īpaša saikne, par kuru atbild hormoni - estrogēns, progesterons un prolaktīns. Menstruālā cikla vidū, mainās šo hormonu līdzsvars

Estrogēna, kas pirmajā cikla pusē palīdzēja mums būt jautrām, laimīgām un smaidīgām, kļūst mazāk, un progesterona un prolaktīna līmenis paaugstinās.  

Tieši progesterons un prolaktīns ir vainojami visās mūsu problēmās - garastāvokļa svārstībās, aizkaitināmībā, apātijā un dusmās.

Progesterons - tā saucamais grūtniecības hormons – ir iemesls sāpēm krūtīs un vēderā, tas paaugstina asinsspiedienu, izraisa īslaicīgus kuņģa-zarnu trakta traucējumus, un ir atbildīgs par krasām garastāvokļa svārstībām.

Prolaktīns - stresa un aizkaitināmības hormons. Ja, premenstruālo sindroma laikā tev ir vēlme kašķēties vai pat iznīcināt visu apkārtējo, tad zini, ka vainīgs ir prolaktīns. Turklāt, jo tuvāk menstruāciju brīdis, jo augstāks prolaktīna līmenis un tādējādi grūtāk paciešami PMS simptomi un sliktāka pašsajūta.
Tādas hormonālā līdzsvara izmaiņas bija iecerētas dabā, tāpēc katra sieviete agrāk vai vēlāk saskaras ar premenstruālo sindromu.
Un jo vecāka sieviete kļūst, jo grūtāk un sāpīgākas tā izpausmes

Pašsajūtas pasliktināšanās un neveselīgās sajūtas PMS gadījumā variē no viegla savārguma līdz slimībai pilnā apjomā.

Bez tam periodā pirms menstruācijām sievietes organismā pazeminās neiromediatora serotonīna līmenis, kas piedalās psihoemocionālā stāvokļa regulēšanā. 

Ar to izskaidrojama daudzu sieviešu tendence uz depresīviem stāvokļiem, viegla aizvainojamība un satraucamība.

Vienlaicīgi pazeminās tā saukto „prieka hormonu” – endorfīnu līmenis, kas izraisa garastāvokļa pasliktināšanos un sāpju jutīguma sliekšņa pazemināšanos.

Rezultātā sajūtas, kas sievietei netraucē parastā stāvoklī, šajā periodā pastiprinās un tiek sāpīgi uztvertas.
Pēc zviedru zinātnieku pētījumiem 20% - 30% sieviešu periodā pirms menstruācijām ir vērojami dažādi psihoemocionāli traucējumi, bet 6% kļūst darbnespējīgas.
Runājot par fizioloģisko aspektu, sievietei ir tendence sajust diskomfortu. Galvassāpēm seko muguras sāpes un sāpes muguras lejasdaļā.  

Nepatīkamās sajūtas šķiet nepārtrauktas: smaguma sajūta vēderā, stipri krampji, reibonis un slikta dūša, pietūkums kājās un rokās, jūtīgi krūšu dziedzeri.

Dažām sievietēm augsts progesterona līmenis izraisa nepārvaramu tieksmi pēc ogļhidrātiem. Cepumi, kūciņas  un šokolādes, tad, šķiet labākā pārtikas izvēle.

Patiesībā PMS ir laiks, kad dzīve sagriežas ar kājām gaisā, un tas...notiek ik mēnesi. Nepatīkami zaudēts laiks. Bieži strīdu un sabojātu attiecību un liekā savara iemesls.

Cīņas iznākums ir tavās rokās - strādāt ar cēloņiem, vai mēnesi pēc mēneša, gadu pēc gada cīnīties ar sekām 

Nedomā, ka PMS ir nenopietns, īslaicīgs pagaidu diskomforts, ko var atrisināt pāris spazmolītisku un nomierinošu tablešu.
Premenstruālais sindroms ir oficiāli iekļauts starptautiskā slimību klasifikatorā, ko izstrādājusi Pasaules Veselības Organizācija
Tādējādi PMS ir reāla slimība, un cīņai ar to jāpieiet atbildīgi.

PMS ir sarežģīts mehānisms, un sākas ar traucējumiem olnīcu darbībā un hormonu nelīdzsvarotību. Tā rezultātā sāk slikti darboties visi endokrīnie dziedzeri un centrālā nervu sistēma. Tāpēc PMS simptomātiska ārstēšana būs nepietiekoša.
 
PMS risinājums – daba nāk mums talkā.

Novērst hormonālās nepilnības un vienam hormonam pakāpeniski aizstāt citu palīdzēs 

dabisks fito komplekss  

Artemida Neo

http://client.visionshop.me/?from=ECV-3227947Komplekss satur sievietes organismam noderīgus un nepieciešamus augus un vitamīnus, kas ne tikai sniegs atvieglojumu PMS laikā, bet arī palīdzēs normalizēt tavas hormonālās sistēmas darbību.

Iedarbība:
  • Normalizē menstruālo ciklu.
  • Novērš PMS izpausmes.
  • Veicina fiziskās un emocionālās spriedzes novēršanu.
  • Novērš dzimumsfēras iekaisumus sievietēm.
  • Mazina endokrīno traucējumu risku.
  • Piemīt antianēmiska iedarbība.
  • Uztur hormonālo līdzsvaru.
  • Uzlabo urīnceļu stāvokli.

Sastāvdaļas:

Ķīnas angelika (zirdzene) – unikāls dabas stimulators sieviešu hormonu izstrādē. Tās saknes satur vielas, kurām piemīt vispārspēcinoša, tonizējoša un pretmikrobu iedarbība. Tās uzlabo perifēro asinsriti, mazina trombu veidošanās risku, veicina hemoglobīna līmeņa paaugstināšanu asinīs, piemīt viegla urīndzenoša, caureju veicinoša un pretsāpju iedarbība. Kopš seniem laikiem tikusi izmantota histērijas, bezmiega,neirotisku stāvokļu gadījumā.

Parastā miltene – piemīt diurētiska, pretiekaisumu, pretsāpju iedarbība. Šis uroantiseptiķis attīra urīnceļus no bakteriālās floras un iekaisumu produktiem, tradicionāli tiek lietota nieru un urīnpūšļa saslimšanu gadījumā.

Pļavas āboliņš – āboliņa groziņi satur izoflavonus, flavonoīdus, kumarīnus, fenolskābes, karotinoīdus, vitamīnus C un E. Augam piemīt desensibilizējoša, asinsapturoša, saistoša, urīndzenoša, antiseptiska, rētas dziedējoša, pretsāpju iedarbība, veicina menopauzes simptomu pavājināšanos.

Parastā vībotne – regulē menstruālo ciklu un menstruāciju intensitāti, paaugstina dzemdes saraušanās spēju, piemīt izteikta sedatīva iedarbība. Regulāri lietojot, ļauj novērst pirmsmenstruālo sindromu. Novērš spazmas, efektīvi nomierina sāpes vēdera lejasdaļā.

Vitamīni А un Е nodrošina antioksidantu aizsardzību sievietes organismam, veicina dzimumhormonu izstrādi, kas nepieciešami reproduktīvās funkcijas uzturēšanai (vitamīna E nosaukums – tokoferols arī nozīmē „pēcnācējus nesošs”. Citas svarīgas norādīto vitamīnu funkcijas ir to aktīva dalība vielmaiņas regulācijā, epitēlijaudu, muskuļu un kaulaudu optimāla stāvokļa uzturēšanā, imūnsistēmas normālas funkcionēšanas nodrošināšanā. 

Uzzini kā iegādāties Artemida Neo un citus VISION International People Group produktus SPIED ŠEIT.