MEKLĒT

6 Uztura Sastāvdaļas, no kurām Jāizvairās, bet kuras Tu Ēd Ikdienas

Tu noteikti vēlies ēst veselīgi. Jo veselīgs uzturs nodrošina labu veselību,slaidu augumu, palīdz mazināt stresu, uzlabo garastāvokli un aizkavē novecošanos.

Tomēr ne viss ir ”kas spīd ir zelts”. Lasi par bīstamām uztura sastāvdaļām, kuras nemaz nenojaušot tu ( un tava ģimene) iespējams apēd ikdienas.  

1. Mākslīgais aveņu aromāts, kas iegūts no bebra anālajiem dziedzeriem

Mums visiem tīk aveņu aromāts. Bet vai tu kaut reizi esi padomājusi, no kurienes šis garšīgais aromāts ir cēlies? 

Mākslīgais aveņu aromāts satur Castoreum, ko iegūst no bebru anālajiem dziedzeriem. Castoreum izmanto parfimērijas ražošanā un kā pārtikas piedevu. Iespējams, lasot pārtikas produktu etiķetes, esi pamanījusi tā klātbūtni. Tiek apgalvots, ka Castoreum ir droša pārtikas piedeva. Tās ikgadējais patēriņš ir apmēram 136 kilogrami, vēsta unbelievable-facts.com.

Mākslīgā aveņu aromāta galveno komponentu Castoreum izdala bebru anālie dziedzeri. Tas ir dzeltenas krāsas sekrēts, kas izplūst no bebru ķermeņa kopā ar urīnu. Ar aromātiskās sekrēcijas palīdzību bebrs iezīmē savu teritoriju.

Visi pārtikas produkti ar mākslīgo aveņu aromātu, tādi kā saldējums, jogurti, tējas, konfektes, želejas un aromatizētie dzērieni, satur Castoreum. Romieši uzskatīja, ka Castoreum degšanas procesā radītie dūmi izraisa sievietēm abortu.

Šai rūgtajai patiesībai ir grūti noticēt. Nākamreiz, ēdot iecienīto aveņu saldējumu, centies par to nedomāt .

2. Estrogēnu saturošais piens: vēža aģents

Piens, kas ražots lielfermās  var būt dažādas saslimšanas, tostarp vēzi izraisošs aģents. Šokējoši? Lūk, kāpēc.

Mūsdienu pienotavās govis tiek slauktas 300 dienas gadā, lielāko daļu šā laika tās ir stāvoklī. Grūtniecības vēlīnajā fāzē govis izdala estrogēnu. Šis dabīgais estrogēns ir 100 000 reižu kaitīgāks par estrogēniem līdzīgiem savienojumiem pesticīdos.

Estrogēnu saturoša piena un citu piena produktu, tādu kā siers, lietošana uzturā izraisa krūts vēzi un estrogēna dominēšanu veicinot priekšlaicīgu menopauzi sievietēm un sēklinieku vēzi 20 līdz 39 gadus veciem vīriešiem.  
Runa iet par lielfermās iegūtu pienu; tāpēc izvēlies bioloģisku pienu. Es dzeru tikai bioloģisku pienu; bez tam tas garšo pavisam citādi :)..pēc piena :)

3. “Veselīgās un garšīgās” vistas nagetes ir TBHQ un butāna avots

Tev garšo McDonalda vistas nagetes? Lūk, fakts, kuru zinot, tu tās sāksi neieredzēt.Un lieki teikt nepirksi tās saviem bērniem!

Vistas nagetes satur tertiary butylhydroquinone (TBHQ), kas ir no naftas iegūta antioksidanta butāna veids. 

Saskaņā ar nesen veiktu pētījumu visi iepakotie pārtikas produkti saglabā “derīgumu” mēnešiem ilgi tāpēc, ka tiek apslacīti ar butānu. Ir zināms, ka viena vienīga TBHQ grama patēriņš var izraisīt delīriju, smakšanu, sliktu dūšu, vemšanu un pat šoku

Pieci grami šīs vielas var jūs nogalināt. Dīvaini, ka pārtikas ražotājiem joprojām  atļauj izmantot šo komponentu produktos.

4. Spinātu putekļi dārzeņu uzkodās

Tu domā, ka, ēdot šīs veselīgās uzkodas, tu uzņem ikdienā nepieciešamās uzturvielas? Atver acis! Zaļais spīdums nebūt nav veselīgie spināti. Tie ir pulverizēti spinātu putekļi.

Šie putekļi ir pilnībā atūdeņoti spināti, kuriem ir atņemta jebkāda uzturvērtība. Tātad tavu “veselīgo” uzkodu zaļais spīdums ir tas pats, kas putekļi.

5. Propylene Glycol (antifrīzs): no automašīnas uz kuņģi

Propylene Glycom jeb antifrīzu izmanto automašīnās kā līdzekli, kas novērš radiatoros uzpildītā dzesēšanas ūdens sasalšanu. Šī ķīmiskā viela ir ārkārtīgi bīstama, jo tā iekļūst organismā caur ādu. 

Ir zināms, ka organismam absorbējot zināmu tās daudzumu, var rasties sirds, nieru, aknu un centrālās nervu sistēmas bojājumi.

Šī bīstamā ķīmiskā viela tiek izmantota tava iecienītā saldējuma ražošanā, lai tas nekļūtu ciets kā akmens. Iespējams, tu esi manījusi, ka mājās gatavotais saldējums kļūst tik ciets, ka to ir grūtu izdabūt no trauka, savukārt rūpnieciski ražoto saldējums ir viegli izņemams no iepakojuma. Par to ir parūpējies saldējumam pievienotais indīgais antifrīzs.

Skarbā patiesība ir tāda, ka antifrīzs pat netiek norādīts saldējuma marķējumā.

6. Vanilīns. Kokapstrādes/naftas pārstrādes atkritumu produkts

Mēs visi lietojam uzturā produktus ar mākslīgo vanilīna aromātu, tādus kā limonādes, konfektes, jogurtus un cepumus

Mākslīgais vaniļas aromāts nāk no vanilīna, ko mazos daudzums iegūst no celulozes rūpniecības blakusprodukta lignīna.

Vairāk sintētiskā vanilīna iegūst no naftas rūpniecības produkta gvajakola. Iedomājieties, ka tavs iecienītākais saldējums satur naftas rūpniecības produktu, kaut ko tādu, ko tu izmanto automašīnā? Lieliski, vai ne? Ir zināms, ka vanilīns izraisa arī migrēnu.

Ja tu kaut reizi mūžā esi ēdusi augstākminētos vai līdzīgus produktus, apsver sava organisma attīrīšanu šūnu līmenī.


Kāpēc šūnu līmenī? 

Tavs organisms ir ārkārtīgi gudrs – lai pasargātu tevi no tālāka bojājuma indes un toksīni tiek iekapsulēti tavās šūnās

Šūnas ir slimas un tu esi slima. 


Kā tu vari attīrīti savu organismu šūnu līmenī?


Te mums atkal talkā nāk daba – ar spēcīgāko dabas attīrītāju - augu Uncaria tomentosa (Kaķa nags). 

Uncaria tomentosa tu atradīsi Vision bioloģiski aktīvu vielu kompleksā Detox+.
Detox+ nodrošina organisma attīrīšanu šūnu līmenī. Tam piemīt pretmikrobu, pretiekaisuma, diurētiska un imūnmodulējoša iedarbība. Ieteicams imūnsistēmas traucējumu gadījumos, pēc infekcijas slimībām un astēniskā stāvokļa gadījumos, kompleksi ārstējot AIDS un ļaundabīgos audzējus. Paaugstina izturību pret gripu un citām infekcijas slimībām. Gribi spēcīgāku efektu?

Pievieno sava organisma attīrīšanas programmai aknu šūnu attīrītāju un atjaunotāju uztura bagātinātāju Cupers Neo.Cupers Neo atjauno aknu spēju attīrīt tevi no liekā un atjaunoties

Kad aknām ir pārmērīgi jāstradā attīrot tevi no toksīniem, arī alkohola, medikamentiem, kofeīna, un apkārtējās vides piesārņojuma, aknu spēja attīrīt asinis ir apdraudēta.

Kad aknu šūnas ir bojātas vai vienkārši “nogurušas”, tavs organisms zaudē spēju attīrīties un notiek autointoksikācija un dažādu hronisku saslimšanu tajā skaitā ļaundabīgu audzēju attīstība.

Uzzini kā tu vari iegādāties Detox+ un Cupers Neo  

SPIED ŠEIT.
***
Raksta gatavošanai izmatoti foodmatters.com materiāli.